Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
helen :) Stefan Każmierczak andrzej876 (1045 niezalogowanych)
1 Post

(grubydarek)
Wiking
Barnevernet to jedna wielka pomyłka. NIKT nie ma prawa odbierać dziecka rodzicom chyba że w grę wchodzi skrajny alkoholizm lub coś w tym stylu.

Ojciec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
artur szaprowski
(arti21)
Wiking
..."jesteś wolny a zarazem niczego ci nie wolno"...CAŁA PRAWDA O NORWEGII
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
243 Posty

(Grubas)
Stały Bywalec
kryss napisał:
pewnie jego zona nie wie,ale sie DOWIE....

jesli to czytasz kolego to juz wiem kim jestes


Kryss jezeli wiesz jak sie typ nazywa to moze wrzucisz mi dane typa na priv?
Zamiast pochukiwac na forum chetnie go tu z kolezkami ogarniemy. Mowie powaznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
wyrwie się taki jeden z drugim od baby w polandi i mu odpier......koleś jesteś walnięty i myślę że bekniesz za to co zrobiłeś świat jest mały oj bardzo mały
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Krzysztof G
(kkkkk)
Wiking
Pan mechanik znany jest w Stavanger-wszak to on rozliczal wielu ze skattu.Sam za te uslugi podatku nie odprowadzil...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Grubas napisał:
kryss napisał:
pewnie jego zona nie wie,ale sie DOWIE....

jesli to czytasz kolego to juz wiem kim jestes


Kryss jezeli wiesz jak sie typ nazywa to moze wrzucisz mi dane typa na priv?
Zamiast pochukiwac na forum chetnie go tu z kolezkami ogarniemy. Mowie powaznie


Wy sie chlopaki tak nie podniecajcie, bo wiecie tyle o sprawie co Pani Witoszek napisala, a ona wogole nie powinna sie wypowiadac na ten temat, bo zna sprawe tylko z jednej strony. Zazwyczaj kij ma dwa konce. Tutaj mamy relacje rodzicow, ktorzy mowia, tak jak im instynkt podpowiada byleby odzyskac dzieci...... Ta osoba posiadajac jakims cudem tytul profesorski powinna miec "we krwi" akademickie podejscie do rzeczywistosci i nie wypowiadac sie jak "baba z magla", to co jedna baba uslyszala od drugiej. Slusznie zauwazono, ze calosc wydarzenia zwulgaryzowala.

Pani Witoszek jest autorka powiesci fantastycznych i sama ma problemy z wlasna osobowoscia: raz przedstawia sie jako Nina Witoszek, a raz jako Nina Fitzpatrick, a w zasadzie to Walentyna Witoszek.
Pamietam, ze na poczatku lat 90-tych opowiadala jakies glodne kawalki o duszkach i innych tam, bez mala jak obecnie Martha Louise.
W jakims wywiadzie twierdzi nawet, ze nie czuje sie nawet Polka " z krwi i kosci", bo duzo podrozowala (?!)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(bruvik)
Wiking
Ja dostalem nie raz ,nie dwa po tylku od rodzicow i wyroslem na porzadnego czlowieka ,a polowa mojch kolegow albo siedziala w wiezieniu lub sa nieudacznikamikami bo mieli podane wszystko na tacy . MAM 41 wiosen i kocham Rodzicow najbardziej na swiecie ,zawsze maja u mnie wsparcie . Popatrzcie jak norweska mlodziez traktuje osoby starsze WSZYSTKO W TYM TEMACIE
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
lingua franca
(strix)
Początkujący
Najlepsze jest to, że niedawno był tu artykuł, w którym guru nauczania języków mówiła, że dzieci potrzebują 4-6 lat na opanowanie norweskiego. A tu autystyczny chłopiec po kilku tygodniach w rodzinie zastępczej cudownie konwersuje z Barnevarnet w ich ojczystym języku. Cóż, sędzia, który dopuścił takie coś jako dowód powinien stracić pracę. I na przykład w UK straciłby, bo tam prawo mowi jasno, że w takich przypadkach rodzina (rodzice i dzieci) mają mieć niezaleznego i certyfkowanego tłumacza. A nie napalonego mechanika samochodowego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
makaryna-vel ankaw vel ankadoro vel vel........ ktore to juz twoje wcielenie tutaj?pewnie sama nie pamietasz,zajmij sie lepiej nastepna czekolada.

durna baba jestes a informacje maga pochodzic nie tylko od rodzicow czy znajomych,ale i z innych zrodel.

a wogole dyskusja z toba to jak wracajaca sraczka,najpierw zdecyduj sie kim sama jestes
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
243 Posty

(Grubas)
Stały Bywalec
bruvik napisał:
Ja dostalem nie raz ,nie dwa po tylku od rodzicow i wyroslem na porzadnego czlowieka ,a polowa mojch kolegow albo siedziala w wiezieniu lub sa nieudacznikamikami bo mieli podane wszystko na tacy . MAM 41 wiosen i kocham Rodzicow najbardziej na swiecie ,zawsze maja u mnie wsparcie . Popatrzcie jak norweska mlodziez traktuje osoby starsze WSZYSTKO W TYM TEMACIE

Widac ze dostawales w glowe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok