Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(4303 niezalogowanych)
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
co ty purple ?
wkleiłem na poprzedniej stronie.......
znów oprawiasz bimber na ketchupie ty stary durniu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
gabriel napisał:
...KYROWCA... ZY...TYROWCA...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Artur Mikolaj
(TRUTKA)
Wiking
Moze i maryjanek jest wulgarny a owszem. Ale niestety ma racje po czesci.Bo kto jest zaradny i wybija sie ponad przecietna (jest bardzo dobry ) w tym czym sie zajmuje bedzie zyl w Polsce normalnie tak jak w Norwegii a reszta niestety poklepie biede nie straszcie tak bardzo ludzi Polska ystarczy wziasc sie za robote i pieniazki same sie znajduja a jak chcecie "lekki" kawalek chleba to sciemniajcie na budowach i innych miejscach pracy zeby zarobic a sie nie orobic.. Poprostu prawo dżungli. 95% nas przyjechala wyrwac troszke grosza i zainwestowac w Polsce wybudowac domek spalcic jakis kredycik itp. Wiec po co piszemy dziwne historie.

W Norwegii nie widze nic fascynujacego naprawde nie sa tak strasznie inteligentnii kulturalni i kochaja wszystkich przyjezdnych. Bo tak nie jest sa to RASISCI i NARKOMANI (nie wszyscy zaznaczam) ktorzy dymaja nas na kazdym kroku.

Mozemy ich bronic ze sa wspaniali itp tylko czy nie wystarczy ze w pracy przez 7,5 godziny dziennie wchodzicie im w dupe to chociaz tutaj tego nie robcie.

Jak to mowia koledzy z Polnocy PIEKNEJ POLSKI ja mam na nich "wyjebane"

PRZESTANCIE SIE W KONCU WSTYDZIC POLSKI
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
wypisz wymaluj..... maryjanek

trutka-.... a wlasciwie to tylko tyle za ja z tych nie wstydliwych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Artur Mikolaj
(TRUTKA)
Wiking
"Prawda "boli ??? Ja w Polsce radzilem sobie swietnie, wroce bede sobie dalej swietnie radzil. Tu przyjechalem bo sie akurat trafilo.Nikogo nie prosilem. Zyskalem kase fakt ale zostawilem w Polsce rodzine ktora widze raz w miesiacu , zarobie swoje i spadam stad. A Norwegia jest "wspaniala" daje dobre pieniadze i tyle nic wiecej .

Ja jestem Polakiem a nie polskim "norwegiem"(ktorym z reguly sloma z butow wystaje) ktory przy rodakach potrafi ukrywac tozsamosc jezyk.Jak sie mozna wyrzec wlasnej ojczyzny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
TRUTKA napisał:Ja jestem Polakiem a nie polskim "norwegiem"(ktorym z reguly sloma z butow wystaje) ktory przy rodakach potrafi ukrywac tozsamosc jezyk.Jak sie mozna wyrzec wlasnej ojczyzny.
DEMAGOGIĘ ...uprawiasz ...
---
Nikt Ojczyzny się nie wyrzeka z tylko tej racji iż przy innych polakach ukrywa swoją Polskość ...-
---
Na samym początku Mojego Tutaj pobytu ...na każde polskie słowo stawałem i witałem się z każdym ...
Do czasu ...aż ktoś ordynarnie powiedział ...bym się odczepił , bo nie ma drobnych .
---
Sęk w tym , że za pół godziny ... to On na poboczu , nachalnie zatrzymywał auta , by go podwieźć do innej wiochy ...
---
Zabrałem Go ... Prosił o drobne i nocleg , ba jak mam auto to muszę mieć dużo kasy i Muszę Rodakowi Pomóc...
---
Zostawiłem go na najbliższym przystanku , od tamtej pory uważam ... i też mało się odzywam do osób których Nie znam ...
---
W Polsce ,też z nikim obcym spotkanym na ulicy , nie szedłem na kufel piwa ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
troche racji masz fiolet, ale prawdą jest tez, ze spora grupa polaków udaje "greka" i nie przyznaje sie ze jest z polski......
przerabiam to kilka razy w tygodniu.....
Dlatego tez uwazam,ze TRUTKA ma 100% racji w tym co mówi i nie jest to zadna demagogia!
nie uzywaj słów, których nie ogarniasz purple!
A,ze nie chodziłes na kufelek z ludzmi w PL, to normalne, bo kto normalny chciałby napic sie piwa z kims takim jak ty?
Ale solo pewnie u alojza w szynku wychylałes nie jedno

Krzysiu > jestem przekonany w 100%, ze masz podobne zdanie,a nawet całkowicie mnie/nas popierasz(w tej kwestii),tyle ze lubisz sie przekomarzac.......

pozdrawiam kolege "trutka"
ps: "mam wyjebane" >> to załosne.....
ps II: wystarczy popatrzec na ilosc komentarzy pod moim postem > połowa sie nie wychyla, bo zabolało, a druga wstydzi sie przyznac,ze choc raz dziennie włazi w dupe norasom............

Kiedys na meczu Polska - Norwegia jedna z kibicek (piekna kobieta) miała koszulke z DUZYM napisem :
I'm proud I'm Polish!
Norki podchodzili i sciskali jej dłon mówiąc,ze polacy w norge nie nosza takich koszulek i nie są dumni ze swojego kraju......
Bardzo im sie podobała ta koszulka, jeden nawet chciał odkupic i dac w prezencie swojemu pracownikowi......
Dla przykładu podam wam narodowosc pakistanską > 2 bomby dziennie wybychaja w tym kraju, zabijając dzieci, niewinnych ludzi,itp....
zapytajcie pierwszego napotkanego ciapka, czy nie jest dumny ze swojego kraju? odpowie wam krótko > TAK!
To samo dotyczy serbów (których uwielbiam),a zyje sie tam o wiele gorzej niz w pl.....
Nigdzie nie jest słodko, bo jeszce kilka lat temu Niemcy,Włochy, Holandia, Francja biły nas na głowe,a dzis stoją przed tymi samymi problemami i kłopotami.....
Nigdzie slodko nie jest, tu tez i jak okaze sie ze nie jestesmy potrzebni to potraktuja nas jak zuzytą zabawke wysyłając nas do domu.....

zresztą "mam na to wyjebane"
I am proud I am Polish!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
maniek-przynajmniej kilka razy wypowiadalem sie na ten temat,wiec moje zdanie znasz,w tym wypadku zgadzam sie i z toba i z trutka ,a gabrys tez ma racje.
spotykamy sie na codzien ze wszystkim co napisaliscie ,
i jak slysze od kogos kto mieszka tu kilka lat,ze polska jest "oblesna"itp,to sie we mnie gotuje,bo ta sama persona targa torby z samolotu wypchane walowka z tej 'oblesnej"polski
ale w wiekszosci to typowe dla ludzi ktorzy opisani byli wczesniej,
pewnie ze pl nie jest rajem,chcielibysmy zeby wiele rzeczy wygladalo inaczej,jest jak jest ale dla mnie to ojczyzna jaka by nie byla,
a tutaj chwilowe miejsce pracy.
zaraz mi ktos wyjedzie ze jak mi sie nie podoba to mam wyp.... do pl.,przydzie czas ze to wlasnie zrobie
norwegowie swego czasu tez masowo emigrowali za chlebem,i byl moment ze niewielu ich tutaj zostalo.
a co do tego tytulu to,wystarczy sprawdzic ile norge kasy daje na utrzymanie nierobow w onz,i ilu z nich na tych stolkach zasiada,
mysle ze znalazlby sie kraj w ktorym zyje sie lepiej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
marianek73 napisał:


zresztą "mam na to wyjebane"
I am proud I am Polish!

co byś gepardzie rzekł, gdyby Izraelita napisał sobie na koszulce po węgiersku, że jest dumny z bycia Hebrajczykiem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
chcac cos komus przekazac,nalezy napisac w sposob dla niego zrozumialy,
a kto poza rodakami rozumial by napis gdyby byl po polsku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok