Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(4246 niezalogowanych)
185 Postów

(lena003)
Stały Bywalec
eurodelma napisał:
To odpowiedzcie mi na pytanie ( to do tych którzy tak narzekają na Norwegię) po co tutaj mieszkacie??? Wracajcie do Polski. Tam zarabiajcie pieniążki i płaćcie podatki. Aaaaa i co ? Nie wracacie? Dlaczego, skoro tutaj tak źle???

woodziak, odpowiadam ci na pytanie: w Norwegii nie mieszkam, bylem tu turystycznie wiele razy, jestem tu na tych stronach, bo moi kuzyni w Norwegii mieszkaja. Ja mieszkam w Nowej Zelandii. Pozdrawiam.





ja tam wcale nie narzekam eurodelma....mnie tu dobrze....hmmm Nowa Zelandia ...podobno piękny kraj pozdr z No
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
Jasna napisał:
marianek73 napisał:
tobie chyba naprawde tu dobrze, bo nadwage widac gołym okiem, dużą nadwage!


i taki z niego miłujący kobiety!! Przy pierwszej okazji i zupelnie bez powodu ( bo kobita nikogo nie zwyzywała, ot po prostu powiedziala swoje zdanie) dowali z grubej rury..

babka wyglada zajebiscie, jak zdrowa, rasowa kobieta.. a Ty z braku jakiejkolwiek błyskotliwej myśli ( poprawka: myśli w ogóle) piszesz taki płytki tekst

Jak juz nie masz żadnego argumentu, albo ogolnie nic do napisania w temacie to wciskasz post o tym kto ma jakie wlosy, ile wazy i skad pochodzi.

Leczymy własne kompleksy?


swoje zdanie, które akurat tobie przypadło do gustu....

ja juz sie tu naczytałem, ze jak sie nie podoba "to paszoł won z mojej ameryki"
A tobie przypominam,ze na temat norwegii masz tyle pojecia, co ja o twojej podkopanej wsi.....
Meczy cie to widze,zes ruda, gruba, brzydka, masz celulit i pochodzisz ze szkód górniczych ?
tez bym sie buntował na twoim miejscu,ale mysle,ze czym szybciej sie z tym pogodzisz, tym lepiej dla ciebie
Jesli zas uwazasz,ze tamta wyglada bosko, to wyobrazam sobie ciebie w bikini
Moje kompleksy?
hmmmm ja nie mam takowych

ps: szkoda,ze nie czytałas pryw wiad od tej upasonej
Otóż napisała mi,ze upasła sie tak, bo 5* all incusiv w turcji, do czegos zobowiązuje....
znam ludzi, którzy od poczatku lat 90-tych spedzaja urlopy w 5* all i jakos nie ważą o 20kg za duzo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(alinu)
Wiking
marianek73! jesteś zwykłym dupkiem!!!!!
bardzo bym chciała zobaczyć jak Ty pajacu wyglądasz....... Kobieta stanela w mojej obronie b.słusznie... wyraziłam swoją opinie w wątku powyżej a Ty tu wyjeżdżasz na temat mojej wagi? jesteś żałośny!!!!!! skoro przy 164 56 kg to jest nadwaga którą widać gołym okiem to musisz być nieźle zacofany!!!!! a poza tym nie widzę żadnego związku żeby oceniać kogokolwiek kto chcę się wypowiedzieć pod tematem w/w...........
poza tym widać po Twoim g.zdjęciu jaki musisz być zakompleksiony i żałosny!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(alinu)
Wiking
Jakże powszechnym zjawiskiem jest fakt ze wśród normalnych ludzi znajdzie sie jedna menda co nie umie nic innego jak tylko ubliżać innym
Jestes zwykłym frajerem marianie73!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Daniel M
(eurodelma)
Wiking
alinu, sorki, ze sie wtrace ale przy 164cm wzrostu 56 kg to jest super!!! Taka kobitke to az z przyjemnoscia sie tuli, ma wszystko na miejscu, nie to co te wieszaki na ubrania. A marianek cie prowokuje. Olej to.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
alinu napisał:
Zgadzam sie z poprzednia wypowiedzią w 100% jak komuś nie pasuje zycie w Norwegii nie rozumiem po co tu jest a jezeli ktos nie ma co włożyć "do gara lub na dupę" to niech sie weźmie do roboty
A swoja droga żałosne są te komentarze,ze niby to Norwegia nie zasługuje na to miano hmmmm Polska ma 39 miejsce wiec nie powinniście sie w ogóle udzielać !!!!


jak widac prowokacja sie udała.....

jak sama napisałas,ze wyraziłas tylko swoja opinie- jw!

ciekawa opinia,oj ciekawa....
twoi przedmówcy tez wyrazili tylko swoją opinie,w koncu to forum dyskusyjne!
I ja jakos nie doczytałem sie,zeby ktos napisał,ze to Polska zasługuje na to miano.....
A ze sie ktos nie zgadza,ze norwegia na to zasłuzyła, to co w tym złego?
""wiec nie powinniście sie w ogóle udzielać !!!! "" >> przepraszamy : ))
Mnie nie pasuje zycie w norwegii i jestem tu tylko i wyłącznie dla pieniedzy!
czy tzn,ze ja jak i mi podobni nie powinienni sie udzielac ???
Takze załosny, to był twój komentarz.....
Owszem norwegia moze byc rajem i miejscem lepszym dla kogos, kto był i bedzie nikim w pl, kto nie ma do czego wracac, nie rokuje w ogóle na przyszłosc i nie ma planów zyciowych dłuzszych niz na jeden miesiąc!
Takze sama widzisz Alicjo/Alino,ze tam gdzie polaków dwóch, tam 3 opinie.....
serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia w Turcji
Jesli zas chcesz zobaczyc jak wyglądam, to ja chetnie sie blizej perzdstawie,ale na nic wiecej nie licz....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
"dupek, menda, frajer, pajac "
w twoim wieku takie slownictwo ?

dodam tylko,ze masz jeszcze grube nogi i fatalną twarz jak na 24-ro latke
Poza tym jestes jeszcze głupia siksą, co to zaliczyła zagraniczne wakacje i uwaza,ze złapała pana boga za nogi......
pogadamy jak zaliczysz tajlandie, bali, wyspy kanaryjskie,maksyk,dominikane....
a tymczasem dorzuc jeszce kilka fotek do profilu, bo marnie ci ten lans wychodzi....
polecam sprawdzoną NK, tam jest miejsce dla tanich hoteli i głupich gówniar!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Wódka
(woodziak)
Wiking
Marianek weź się ogarnij. Takich jak Ty powinno się trzymać w zakładach z oddziałem zamkniętym...

A wracając do tematu, to z Twojej wypowiedzi wynikają same bzdury. Piszesz, że podobać się tutaj może tylko komuś kto w Polsce jest nikim i nie ma planów. Otóż mylisz się. Właśnie Ci którym się tutaj podoba, są tu z własnego wyboru. Niekoniecznie dlatego, że w Polsce są nikim.

A moim zdaniem ta kategoria bycia nikim w Polsce jak ulał pasuje do Ciebie. Jesteś tam gdzie pomachają pieniążkami. W Polsce niestety nie byłeś ich w stanie zarobić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
bo tak naprawde jest tylko zwyklym glabem,ktory jedyne co potrafi to wykorzystac okazje aby kogos ponizyc a samemu dzieki temu poczuc sie lepiej,taka najnizsza forma uczuc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
woodziak napisał:
Marianek weź się ogarnij. Takich jak Ty powinno się trzymać w zakładach z oddziałem zamkniętym...

A wracając do tematu, to z Twojej wypowiedzi wynikają same bzdury. Piszesz, że podobać się tutaj może tylko komuś kto w Polsce jest nikim i nie ma planów. Otóż mylisz się. Właśnie Ci którym się tutaj podoba, są tu z własnego wyboru. Niekoniecznie dlatego, że w Polsce są nikim.

A moim zdaniem ta kategoria bycia nikim w Polsce jak ulał pasuje do Ciebie. Jesteś tam gdzie pomachają pieniążkami. W Polsce niestety nie byłeś ich w stanie zarobić.


Skad wiedziałes,ze jestem w zakładzie na oddziale zamknietym?
Siedzimy tu sobie z Andersem BB i nudzimy sie kapke

otóż >zarobiłem w PL wiecej niz ty widziałes w całym twoim zsranym zyciu!
I owszem: bo to co nas podnieca, to sie nazywa kasa....... : ))
Jak normalnemu człowiekowi moze sie tu podobac cos poza widokami i zarabianymi pieniązkami, co ?(!)
Siedzicie jak te mameły i ciułacie,zeby co jakis czas pojechac do polandii na lans, samochodem w kredycie na 10 lat,karta visa ( ze zdjeciem), i w bluzie z norweską flaga na plecach.....
Jak ktos tu jest z własnego wyboru, to nie pierdoli tak jak ty, tylko łoi kase i spierdala do ojczyzny, bo tam ta kasa ma jakies znaczenie! A tu ledwo starcza na przezycie! Tylko nie pierdol,ze stac cie/was na wszystko, bo zbyt długo tu jestem......

Na koniec zacytuje mojego zacnego kolezke z hasioka > " uderz w stół, a nozyce sie odezwą......"

PS: Czemu wszyscy sie oburzają, kiedy ktos otwarcie krytykuje ten kraj,obyczaje,tradycje,itp.....
Zastanawiam sie, czy to oznacza,ze ludzie lekają sie powiedziec co myslą,czy wolą stac z boku i czytac, bo kto wie, moze szef zobaczy posta i mnie zwolni ?
Ja mówie jak jest i nie owijam niepotrzebnie!
Czyzbym był tu jedyny, który chce zarobic wieksze pieniadze,zeby realizowac sie w PL i cieszyc sie ich wydawaniem?
Od poczatku twierdze,ze nienawidze tago kraju, tych ludzi, tego systemu, tego prawa,itp.....
Czy to cos złego,ze ma sie swoje zdanie?
Ludzie co sie z wami kurwa dzieje?
Ja rozumiem jak ktos wyrwał sie kurwa z PGR-u gdzie nie miał szans na nic, a tu ma auto,drewniany domek,internet i na wakacje do turcji poleci (pozdro alinu),ale przeciez nie wszyscy są z "Bzdziszewa"
Jednak to prawda,ze pokolenie ludzi urodzonych po 1986 roku nadaje sie na "plaster"......

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok