Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
(4298 niezalogowanych)
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
lena003 napisał:
marianek73 napisał:
jasta102 napisał:
marianek73 napisał:
jasta102 napisał:
lena003 napisał:


a dopiero co zachwycałeś się norkowymi lalami Jasta


ja tak, ale to maryjanek myśli, że mają duże


a nie mają ?
one maja wszysto za duze
one w ogóle są pojebane......
maja tłuste włosy, zaniedbane łapska,rozciągniete dresy, rude włosy i piegowate ryje!

a fuuuujjjjjjj.........

a już myslałem, że ostatnio to o Polkach było, że są grube, rude piegowate i brzydkie
aż mi ulżyło teraz


ty łajdaku wredny.....

teraz ty bedziesz pod stałym nadzorem....

krzysiu > nigdy nie mów nigdy! > ty łysiejący szatyn, a ja ciągle artystyczny nieład na głowie nosze
Badz czujny........
serce nie sługa...........






teee di caprio ??? opanuj emocje ja nikogo nie kocham ...jestem podła,wredna i nienawidzę takich ''narcyzów '' jak Ty KOCHANIE



ja ciebie tez
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
185 Postów

(lena003)
Stały Bywalec
marianek73 napisał:
lena003 napisał:
marianek73 napisał:
jasta102 napisał:
marianek73 napisał:
jasta102 napisał:
lena003 napisał:


a dopiero co zachwycałeś się norkowymi lalami Jasta


ja tak, ale to maryjanek myśli, że mają duże


a nie mają ?
one maja wszysto za duze
one w ogóle są pojebane......
maja tłuste włosy, zaniedbane łapska,rozciągniete dresy, rude włosy i piegowate ryje!

a fuuuujjjjjjj.........

a już myslałem, że ostatnio to o Polkach było, że są grube, rude piegowate i brzydkie
aż mi ulżyło teraz


ty łajdaku wredny.....

teraz ty bedziesz pod stałym nadzorem....

krzysiu > nigdy nie mów nigdy! > ty łysiejący szatyn, a ja ciągle artystyczny nieład na głowie nosze
Badz czujny........
serce nie sługa...........






teee di caprio ??? opanuj emocje ja nikogo nie kocham ...jestem podła,wredna i nienawidzę takich ''narcyzów '' jak Ty KOCHANIE



ja ciebie tez



.........Położył się Dyzio na łące, Przygląda się niebu błękitnemu. I marzy: "Jaka szkoda, że te obłoczki płynące. Nie są z waniliowego ...











Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Artur Mikolaj
(TRUTKA)
Wiking
A jutro bedzie proba POLSKOSCI wielki dzien. 11 listopada dzien niepodlegosci kraju ktory uczestniczyl w obydwu wojnach swiatowych ktory przyczynil sie niesamowicie ze Europa nie jest Niemiecka,Rosyjska. Swieto narodu ktory dal przyklad reszcie EUROPY ciemierzonej przez Komunizm jak go OBALIC. Swieto OJCZYZNY Karola Wojtyly, Lecha Walesy, Fryderyka Szopena,Józef Piłsudski,Mikołaj Kopernik ,Maria Curie-Skłodowska. Jestesmy narodem ktory pierwszy w Europie uchwalil konstytucje.

POWIEDZCIE MI JAK MAM NIE BYC DUMNY ZE JESTEM POLAKIEM????




I Ciekawe czy zobacze jakas POLSKA FLAGE????

Bo NORWESKIE widzialem jak POLACY wieszaja np. na imieniny urodziny.????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
TRUTKA napisał:


I Ciekawe czy zobacze jakas POLSKA FLAGE????

ja tu codziennie widzę dużo prawdziwie polskich flag
biało czerwone, jak nakazuje słowiańska tradycja i do tego z krzyżem, bo tylko pod tym znakiem Polak jest Polakiem
no jeszcze pod znakiem PZPN też, ale już trochę mniej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
cyt.
Swieto OJCZYZNY Karola Wojtyly, Lecha Walesy, Fryderyka Szopena,Józef Piłsudski,Mikołaj Kopernik ,Maria Curie-Skłodowska.

chyba zapomniałeś dodać?........ wygnańca tułacza !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(alinu)
Wiking
To,ze komuś sie w Norwegii podoba i jest za ze zyje sie tu bdb to jeszcze nie oznacza ze wstydzi sie swojego KRAJU!!!!. Mnie rownież śmiesza ludzie co to juz sie tu uważają za norwegow bo wzięli dom czy auto na kredyt badz zarobili troche nok i są panami sytuacji jeden mądrzejszy od drugiego a jedzą konserwy z Pl Albo po roku zapominają jak sie mowi po polsku. Są i tacy wykreci ale nie oszukujmy sie po cos tu wszyscy jesteśmy. Jednym z podstawowych powodów to zarobek-wiadomo!!! Skoro ktos jest tak negatywnie nastawiony do tego kraju i ma tak fatalne doświadczenia jak np marianek to ludzie pakujcie sie i jedzcie do Polski przeciez nikt was tu siła nie trzyma!!! Jakbym miala sie tu meczyc to żadne korony by mnie nie zatrzymały,dlatego tez jestem dumna Polka która jest tu nie za karę lecz z wyboru i napewno wroce do kraju jak przyjdzie na to czas!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Pawel XYZ
(marc35)
Wiking
alinu napisał:
To,ze komuś sie w Norwegii podoba i jest za ze zyje sie tu bdb to jeszcze nie oznacza ze wstydzi sie swojego KRAJU!!!!. Mnie rownież śmiesza ludzie co to juz sie tu uważają za norwegow bo wzięli dom czy auto na kredyt badz zarobili troche nok i są panami sytuacji jeden mądrzejszy od drugiego a jedzą konserwy z Pl Albo po roku zapominają jak sie mowi po polsku. Są i tacy wykreci ale nie oszukujmy sie po cos tu wszyscy jesteśmy. Jednym z podstawowych powodów to zarobek-wiadomo!!! Skoro ktos jest tak negatywnie nastawiony do tego kraju i ma tak fatalne doświadczenia jak np marianek to ludzie pakujcie sie i jedzcie do Polski przeciez nikt was tu siła nie trzyma!!! Jakbym miala sie tu meczyc to żadne korony by mnie nie zatrzymały,dlatego tez jestem dumna Polka która jest tu nie za karę lecz z wyboru i napewno wroce do kraju jak przyjdzie na to czas!!!!

Alinu, właśnie to mi się podoba w Twoich wypowiedziach.
Pełna świadomość sytuacji i wyboru.
W przeciwieństwie do tego calego grona frustratów, piszących jak to im źle w NO, Ty masz określony cel i go realizujesz. Zgadzam się z Tobą w 100%, że żadne pieniądze nie powinny być wyznacznikiem bycia gdzieś lub nie. Jeśli komuś źle tu gdzie jest (w NO) to niech zbiera manatki i wraca do domu a nie robi z siebie męczennika.

PS. Jestem tu nowy i pewnie zaraz posypią się gromy pod moim adresem, że się mądrzę.

Pozdrawiam wszystkich.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(alinu)
Wiking
Siedzi taki jeden marian z drugim marianem obrażony na caly świat i narzeka ze Norwegia taka beee. Jak jest zle to nie cisnieniujcie sie ludzie na portalach tylko zmiencie swoje zycie. Proste? Proste!


P.S Kochani nie zapominajmy ze przeciez kazdy Polak jest patriotą. Przed piciem biały po piciu czerwony hehe Milego weekendu !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
alinu-mam tylko jedno pytanie - jaka jest roznica miedzy krytyka a narzekaniem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(alinu)
Wiking
a mógłbyś zadać bardziej ambitne pytanie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok