Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(4304 niezalogowanych)
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
wreszcie cos z sensem maniek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
kryss napisał:
bo tak naprawde jest tylko zwyklym glabem,ktory jedyne co potrafi to wykorzystac okazje aby kogos ponizyc a samemu dzieki temu poczuc sie lepiej,taka najnizsza forma uczuc

kryzys >
ps: zapomniałes dodac słowa "załosne"......
w odpowiedzi na twoja pryw wiadomosc, pozwole sobie zacytowac jednego z moich kolegów, który miał dziwny sposób na okazywanie uczuc swojej dziewczynie " kto cie kurwo w zyciu tak bardzo kochał jak ja....."
pozdro!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
dobre-
a ja nadal nie wiem czy ty naprawde taki jestes czy tylko udajesz....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
kryss napisał:
dobre-
a ja nadal nie wiem czy ty naprawde taki jestes czy tylko udajesz....


cały ja krzysiu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
marianek73 napisał:


otóż >zarobiłem w PL wiecej niz ty widziałes w całym twoim zsranym zyciu!
I owszem: bo to co nas podnieca, to sie nazywa kasa....... : ))
Jak normalnemu człowiekowi moze sie tu podobac cos poza widokami i zarabianymi pieniązkami, co ?(!)
Siedzicie jak te mameły i ciułacie,zeby co jakis czas pojechac do polandii na lans, samochodem w kredycie na 10 lat,karta visa ( ze zdjeciem), i w bluzie z norweską flaga na plecach.....
Jak ktos tu jest z własnego wyboru, to nie pierdoli tak jak ty, tylko łoi kase i spierdala do ojczyzny, bo tam ta kasa ma jakies znaczenie! A tu ledwo starcza na przezycie! Tylko nie pierdol,ze stac cie/was na wszystko, bo zbyt długo tu jestem......

Na koniec zacytuje mojego zacnego kolezke z hasioka > " uderz w stół, a nozyce sie odezwą......"

PS: Czemu wszyscy sie oburzają, kiedy ktos otwarcie krytykuje ten kraj,obyczaje,tradycje,itp.....
Zastanawiam sie, czy to oznacza,ze ludzie lekają sie powiedziec co myslą,czy wolą stac z boku i czytac, bo kto wie, moze szef zobaczy posta i mnie zwolni ?
Ja mówie jak jest i nie owijam niepotrzebnie!
Czyzbym był tu jedyny, który chce zarobic wieksze pieniadze,zeby realizowac sie w PL i cieszyc sie ich wydawaniem?
Od poczatku twierdze,ze nienawidze tago kraju, tych ludzi, tego systemu, tego prawa,itp.....
Czy to cos złego,ze ma sie swoje zdanie?
Ludzie co sie z wami kurwa dzieje?
Ja rozumiem jak ktos wyrwał sie kurwa z PGR-u gdzie nie miał szans na nic, a tu ma auto,drewniany domek,internet i na wakacje do turcji poleci (pozdro alinu),ale przeciez nie wszyscy są z "Bzdziszewa"
Jednak to prawda,ze pokolenie ludzi urodzonych po 1986 roku nadaje sie na "plaster"......



No i zajebiście..
Aż się podnieciłeś, że cię ludzie nie rozumieją, a ty JEDYNIE MASZ WŁASNE ZDANIE!!!

Tylko dlaczego jak ktoś inny ma własne zdanie to jesteś ostatnim do rozumienia i tolerancji dla jego poglądów??!! Od razu jest to dla ciebie argument do mieszania z błotem!

.. a tu proszę.. jaka niespodziewajka.. Marianek czuje się niezrozumiany!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
"niezrozumiany" ?
a ja myslałe,ze jestem tylko nierozumiany

odp tak jak ty kiedys "te literki nawet nie są koło siebie....."
miałas po polsku pisac kochanie !

Na ciebie zawsze bede juz zwracał uwage, po tym jak "błysnęłas" w temacie Nikoli.......
poza tym twoje zdanie zawsze jest jakies takie pojebane i smierdzące........
chcesz byc inna, orginalna to ufarbuj włosy na czerwono, albo pisz na filetowo,np

I to nie jest tylko moje zdanie.....
ps: szukają ładnych dziewczyn na okładke kalendarza!
Wiesz,ze bardzo na ciebie licze i doceniam twoją niespotykaną urode, wiec nie zawiedz mnie kotuś....
Bede cie wspierał i oddam na ciebie swoj jakze cenny głos! Poprosze tez znajomych.....

wspieramy cie jasna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
widać nie znasz ojczystego jezyka tak dobrze jak myślałeś
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
Jasna napisał:
widać nie znasz ojczystego jezyka tak dobrze jak myślałeś

i juz, tylko tyle ?

szkoda........
całuje i czekam na głosowanie > jestes moja jedyną kandydatką

PS: Jak tam lolek, daje rade?
A kiedy ty nas zaszczycisz?
pospiesz sie, bo lolek pójdzie w miasto.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
185 Postów

(lena003)
Stały Bywalec
gabriel napisał:





heheh dobreeee
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok