Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Moje dziecko idzie do norweskiej szkoły - Norwegia

1 Post

(adaczuchrowska)
Wiking
Czy istnieja w Norwegii szkoly specjalne dla dzieci z uposledzeniem umyslowym i jak mozna umiescic dziecko w takiej szkole
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
Mój 11 letni syn chodz do norweskiej szkoly , do klasy MOTTAK , polska nauczycielka wyjasniła mi , że w przyszłym roku szkolnym pojdzie do klasy 5 . Syn jest dyslektykiem , ma spore trudności w nauce , chciala bym wiedziec jak norweska szkoła traktuje dzieci z takimi problemami ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Janina Hubisz
(żanin)
Wiking
Witam serdecznie. Proszę o pomoc i odpowiedż na parę pytań.Sytuacja życiowa taka a nie inna zmusiła nas abyśmy za miesiąc wyjechali oczywiście z dziećmi.Czy ktoś wie, czy niebędzie problemu zapisania dziecka w trakcie roku szkolnego w norweskiej podstawówce?Oraz czy bez stałego zameldowania jest to możliwe?ponieważ sprzedaliśmy dom i oczywiście musimy się wymeldować, a niezamierzamy już na dłuższy okres życia żyć w Polsce?dziękuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ania s
(bulina)
Wiking
chciałabym sie zapytac co trzeba zrobić jesli chce sie znalezć prace w norwegii w szkole
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(kiz)
Wiking
Pracuje w Norwegii od niedawna i chcialabym, zeby moj syn w przyszlym roku rozpoczal tu nauke. W Polsce bylby w ostatniej klasie gimnazjum. Czy w tym wieku takze przysluguje tlumacz i jakiedokumenty potrzebne sa, zeby zapisac go do szkoly. Pozdrawiam wszystkich, ktorzy tu zagladaja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kaam___x3)
Wiking
Ja rok temu zaczelam chodzić tu do szkoly.. ale bardzo nie chce tu mieszkac i teraz jeszcze raz chodze do 10 klasy a teraz juz powinnam isc do pierwszej technikum.. i chcial sie ogolnie dowiedziec czy rodzice maja prawo mnie zmusic do chodzenia do szkoly jesli mam 16 lat, bo przeciez jest napisane obowiazek chodzenia do szkoly jest do 16 roku zycia ! Jak teraz skoncze ta klase 10 poraz drugi to maja prawo mnie zmusic do dalszej nauki .??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
sylwia sniegocka
(remigiusz)
Wiking
od tygodnia mieszkam w drammen czy ktos mi napisze jak wyglada nauka w szkole mam 2 synow 7 i 12 lat .Wiem ze beda sie uczyc w danvik.Czy zna ktos polskiego nauczyciela ktory tam pomaga dziecia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Katarzyna P......
(Kajra70)
Wiking
Chciałabym przenieść mojego syna do szkoły norweskiej w trakcie roku szkolnego.
Czy to jest możliwe?Czy powinniśmy zaczekać do nowego roku szkolnego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(olav)
Wiking
Scooby doo -->Moje dziecko ma 185 wzrostu i 13 lat, czy wedlug Ciebie powinno juz isc na studia? Nie powiedzieli mi tego przed rozpoczęciem roku szkolnego, a może nie wszystko zrozumialam?

,,gdyby glupota miala skrzydla to bys latala jak golebica,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Magda Kasprzycka
(megisu30)
Wiking
Mam pytanie,czy bede miala problem teraz w styczniu z zapisaniem mojego 6 letniego dziecka do szkoly?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok