Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

„Polakk” reportaż o Polakach w Norwegii - Norwegia

26 Postów
Patryk xxxxx
(inviduality)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu „Polakk” reportaż o Polakach w Norwegii
a będzie w języku polskim??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Wiking
to nie reportaz tylko badania przeprowadzone w tym kraju. - niewiem jak wersja Norweska ale w Polskiej niema nic milego. Polecam . Jeszcze jedno tlumacze to nie autorzy !!! - kto potrafi tak nierzetelnie podawac informacje - kto to wypisuje - MN ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Grzegorz C.
(admin_gc)
Wiking
Witam,
Samo wydawnictwo i autorzy podają, że jest to reportaż, więc nie wiem skąd wniosek, że jest to badanie? Zresztą jakie badanie? Społeczne? Na jakiej podstawie stwierdzasz, że było przeprowadzone badanie? Książka powstała na podstawie rozmów z mniej lub bardziej przypadkowymi ludźmi i nie można stwierdzić, że jest ona w jakimkolwiek stopniu pracą naukową. Jeśli natomiast chodzi o rzetelność to pamiętajmy, że "nie" z czasownikami piszemy oddzielnie. Jeszcze jedno - tłumacze, o których mowa w Twoim komentarzu, sami byli twórcami pytań i wywiadów oraz stworzenie reportażu było również ich pomysłem. Dodatkowo wspomnę o tym, że nie ma polskiej wersji książki.
Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram