Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukam bratniej duszy - Norwegia

8 Postów
artysta_here
(artysta_here)
Wiking
Przybyłem do Oslo jakieś 3tyg.temu z Warszawy i nie znam tu ludzi, a planuję spędzić tu trochę czasu dlatego chętnie nawiąże nowe znajomości.
-kilka słów o sobie
Mam 25 lat, jestem silnym i zdeterminowanym facetem, który dąży do wyznaczonych celów z zachowaniem ściśle określonych reguł, wedle których żyję.
Jednym z celi jakie sobie wyznaczyłem jako młody człowiek było osiągnięcie siły i szybkości w sztuce poruszania się jaką posiadał nieżyjący już mistrz sztuk walk i twórca Jet Kune Do - Bruce Lee.
W związku z powyższym sporo czasu poświęcam na sport i różnego rodzaju treningi fizyczne.
Jestem dobrym biegaczem i tancerzem. Poza tym trenuję kalinistykę(ćwiczenia za pomocą własnej masy ciała), ćwiczę z ciężarami(zdecydowanie częściej w domu niż na siłowniach). Uprawiam parkour, streetworkout , sztuki walki i wiele innych sportów, które sprzyjają rozwijaniu ciała.
Na pewnych etapach rozwój ciała jest trudny bez rozwoju umysłu. Lubię myśleć. Stąd też wynika moje zainteresowanie filozofią. Bardzo lubię muzykę. Jestem jej twórcą i słuchaczem, który nie ogranicza się do jednego gatunku. Sporo czasu poświęcam na treningi, które w głównej mierze odbywam pośród natury, niezależnie od pogody. Lubię zwierzęta i rośliny. Obserwuję naturę i czasami odnajduję pośród zieleni proste odpowiedzi na trudne pytania.
Jestem singlem od dłuższego czasu i w najbliższym czasie nie mam zamiaru tego zmieniać. Przybyłem do tego kraju, aby móc się dalej rozwijać i stawać się lepszym człowiekiem. Jak wcześniej wspomniałem zamierzam w tym kraju spędzić trochę czasu, więc chętnie nawiąże kontakty z ciekawymi osobami. Może wspólna praca, trening, wypad na ryby, koncert, cel? Jestem kompletnym wojownikiem i specjalistą od poruszania się w trudnych warunkach. Rozbijanie barier i pokonywanie limitów oraz ograniczeń sprawia mi przyjemność. Jestem amorficzny i potrafię się zachować między ludźmi. Jak chcesz mnie bardziej poznać to napisz do mnie na początek - twój wiek i płeć nie ma znaczenia. Dla mnie ważne jest jakim jesteś człowiekiem. W końcu ludzie w kosmos latają. Coco jambo i do przodu. Pozdrawiam. Marcin
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
56 Postów
Thug_Life Reaktywacja
(Thug_Life_Raktyacja)
Nowicjusz
jak zwykł mawiać Bolec, Coco jambo i do przodu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów

(WarmiaIMazury)
Nowicjusz
Z Bruce Lee chetnie bym sie wybral na podryw i tance.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Ohucki
(Kwit21)
Wiking
Powodzenia....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
artysta_here
(artysta_here)
Wiking
Chętnie się wybiorę na tańce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
56 Postów
Thug_Life Reaktywacja
(Thug_Life_Raktyacja)
Nowicjusz
Jak na początek, polecam polską imprezę w Oslo, już w najbliższy weekend
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Katarzyna30)
Wiking
No no .Jestem pod wrazeniem Marcin .Gratulacje .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów

(WarmiaIMazury)
Nowicjusz
Wlasnie, tylko pytanie czy nowo poznany Bruce Lee bedzie sie za mnie nadstawial. Tez slyszalem, ze mozna tam po mordzie dostac, wiec osobiscie nie przepadam.
k.
Thug_Life_Raktyacja napisał:
Jak na początek, polecam polską imprezę w Oslo, już w najbliższy weekend
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
56 Postów
Thug_Life Reaktywacja
(Thug_Life_Raktyacja)
Nowicjusz
WarmiaIMazury napisał:
Wlasnie, tylko pytanie czy nowo poznany Bruce Lee bedzie sie za mnie nadstawial. Tez slyszalem, ze mozna tam po mordzie dostac, wiec osobiscie nie przepadam.
k.
Thug_Life_Raktyacja napisał:
Jak na początek, polecam polską imprezę w Oslo, już w najbliższy weekend


Właściwie to pytanie powinno brzmieć, czy Ty pójdziesz za nim w ogień, kiedy on rozpęta piekło...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów

(WarmiaIMazury)
Nowicjusz
Prawdziwy Bruce taka polska potancowke z palcem w d*** sam by rozgonil. Wiec polski Bruce z moja delikatna asysta rowniez sobie poradza.
*
Powazniej, to sadze, ze pokojowe usposobienie kaze unikac takich imprez.
k.

Thug_Life_Raktyacja napisał:
WarmiaIMazury napisał:
Wlasnie, tylko pytanie czy nowo poznany Bruce Lee bedzie sie za mnie nadstawial. Tez slyszalem, ze mozna tam po mordzie dostac, wiec osobiscie nie przepadam.
k.
Thug_Life_Raktyacja napisał:
Jak na początek, polecam polską imprezę w Oslo, już w najbliższy weekend

Właściwie to pytanie powinno brzmieć, czy Ty pójdziesz za nim w ogień, kiedy on rozpęta piekło...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok