Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Trondheim - Norwegia

2 Posty
Alina1
(Alina1)
Wiking
Od dawna sie zastanawiam gdzie mam poznac kogos normalnego??odnosze wrazenie ze mezczyzni w naszych czasach sa na wyginieciu....Czy jest jakis normalny w okolicach Trondheim?? Czy wogole jest szansa poznac kogos kto poprostu jest dobry,uczciwy w miare inteligentny....ktos kto ma bogate wnetrze......jesli takowy gdzies zostal....prosze o kontakt na priv....przedzial wieku 30-40 lat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

()
Wiking
Witaj tak samo zaczolem myslec o kobietach ale widze ze jest ktos kto mysli tak samo jak ja moze bysmy sie poznali spedzili jakos milo czas przy kawie na spacerze to email gdzie mozesz dac cyne jesli bedziesz miala chec na spacer
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
piotr mikut
(sebi)
Nowicjusz
Cześć.. Poznajmy się
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Danio34
(Danio34)
Wiking
Dzień dobry. Jestem tutaj od trzech tygodni.Nie wiem jak to jest z polakami za miedzą ale chętnie bym wyskoczył na jakis spacer, czy zwyczajne pogaduchy. Może ktoś myśli podobnie, więc zapraszam do kontaktu;]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Andrzej Gurgul
(AndrzejGurgul)
Wiking
Witaj Andrzej mieszkam w homelvik mogę podjąć znajomość też czuje się samotny 186/86/52 brunet zadbany porozmawiajmy proszę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok