Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
SpikeMc2 napisał:


Jasta nie każdy ma bmkę jak ty 3 bańki na koncie i chatę w Norge(na kredyt)
A Ty co masz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Janek Jastyniuk
(synJasty102)
Nowicjusz
i niepłacone alimenty w polsce jeszcze jasta ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Krzysztof Woźniak
(SpikeMc2)
Początkujący
Ja co mam nieważne ja na ksę nie chcę wyrwać dziewczyny bo mi nie zależy na takiej która by tylko na kasę patrzyła tylko na wnętrze człowieka. A poza tym nie chcęsię chwalić tylko jak ktos mnie pozna to wie co mam. A poza tym to było do jasty i w dodatku żartem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
SpikeMc2 napisał:
Ja co mam nieważne ja na ksę nie chcę wyrwać dziewczyny bo mi nie zależy na takiej która by tylko na kasę patrzyła tylko na wnętrze człowieka. A poza tym nie chcęsię chwalić tylko jak ktos mnie pozna to wie co mam. A poza tym to było do jasty i w dodatku żartem.

Jak przez 8 lat poszukiwań Ci nie wyszło to może weź pod lupę swoje jak twierdzisz bogate wnętrze. Może tu jest problem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
HeartB napisał:
[quote][Madrych mozna od razu poznac po pudelkach. Na smyczy. Lub pitbull, ach....[/quote]

U mnie na wiosce fama szla, ze tych madrych poznaje sie po okularach na czubku nosa.
Jak sie owe okulary maja do spraw mesko-damskich fama nie ustosunkowywala sie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Krzysztof Woźniak
(SpikeMc2)
Początkujący
Po pierwsze to nie mam za dużo czasu na kompa wchodzić (jak co poniektórzy z tąd (stali bywalcy itp. )) którzy tak często siedzą na M.N. że już im sie we łbie przewraca i nic tylko krytykują innych bo nie mają nic innego do ROBOTY!!! Po drugie jak już mam chwilę czasu żeby gdzieś wyjść to nie spotkałem takiej która by miała równo pod sufitem. Po trzecie to dziewczyn poza Norwegią miałem kilka przez ten czas więc kurwa nie jestem nienormalny. Wolę być rasowym facetem niż pizdą w rórkach a niestety dzisiejsze dziewczyny wolą tych drugich!! Więc lepiej na mnie nie wieszajcie psów bo nie jestem grzecznym chłopcem który pozwala sobie na wszystko. Jestem uprzejmy ale do czasu!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
napisał:
Po pierwsze to nie mam za dużo czasu na kompa wchodzić (jak co poniektórzy z tąd (stali bywalcy itp. )) którzy tak często siedzą na M.N. że już im sie we łbie przewraca i nic tylko krytykują innych bo nie mają nic innego do ROBOTY!!! Po drugie jak już mam chwilę czasu żeby gdzieś wyjść to nie spotkałem takiej która by miała równo pod sufitem. Po trzecie to dziewczyn poza Norwegią miałem kilka przez ten czas więc kurwa nie jestem nienormalny. Wolę być rasowym facetem niż pizdą w rórkach a niestety dzisiejsze dziewczyny wolą tych drugich!! Więc lepiej na mnie nie wieszajcie psów bo nie jestem grzecznym chłopcem który pozwala sobie na wszystko. Jestem uprzejmy ale do czasu!!

Faktycznie rasowy. Kurwy latają, wykrzykniki też, rurki przez u otwarte... Zamiast się tu pienić to lepiej pochwal się co masz do zaoferowania. Chyba że napisałeś tu post bo
a) zazdrościsz tym co są przystojni, bogaci, opanowani, czarujący i nie chodzą w rÓrkach.
b) szukasz potwierdzenia swojej debilnej teorii u męskiej części forumowiczów
c) rzeczywiście coś Cię gnębi i prowokujesz żeby sobie powykrzywiać przy pomocy klawiatury, chociaż wątpię żeby pomogło. Lepiej zapisz się na boks - to trudniejsze i skuteczniejsze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
kazda leci na kase ,taka biologia,bogatyn wnetrzen dzieci nie nakarmi i gniazda nie uwije .
Lobuz koch najmocniej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Josephvol.2 napisał:
Asikhb napisał:
napisał:
Po pierwsze to nie mam za dużo czasu na kompa wchodzić (jak co poniektórzy z tąd (stali bywalcy itp. )) którzy tak często siedzą na M.N. że już im sie we łbie przewraca i nic tylko krytykują innych bo nie mają nic innego do ROBOTY!!! Po drugie jak już mam chwilę czasu żeby gdzieś wyjść to nie spotkałem takiej która by miała równo pod sufitem. Po trzecie to dziewczyn poza Norwegią miałem kilka przez ten czas więc kurwa nie jestem nienormalny. Wolę być rasowym facetem niż pizdą w rórkach a niestety dzisiejsze dziewczyny wolą tych drugich!! Więc lepiej na mnie nie wieszajcie psów bo nie jestem grzecznym chłopcem który pozwala sobie na wszystko. Jestem uprzejmy ale do czasu!!

Faktycznie rasowy. Kurwy latają, wykrzykniki też, rurki przez u otwarte... Zamiast się tu pienić to lepiej pochwal się co masz do zaoferowania. Chyba że napisałeś tu post bo
a) zazdrościsz tym co są przystojni, bogaci, opanowani, czarujący i nie chodzą w rÓrkach.
b) szukasz potwierdzenia swojej debilnej teorii u męskiej części forumowiczów
c) rzeczywiście coś Cię gnębi i prowokujesz żeby sobie powykrzywiać przy pomocy klawiatury, chociaż wątpię żeby pomogło. Lepiej zapisz się na boks - to trudniejsze i skuteczniejsze.


Zapewne napisałaś tego posta chłopakowi po złości, bo sama jesteś nienormalna, lecisz na kasę, a twój facet chodzi w \"rórkach\", a na poważnie to tutaj na samotność jedynie rasowa \"Grażyna\" może coś zaradzić.


Rasowe Mariole szczególnie w przypadkach "wszystkie lecą na kasę a nie na wnętrze", tym bardziej rasowych samców.
To jest jakiś obłęd Uśmiałam się
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Krzysztof Woźniak
(SpikeMc2)
Początkujący
Zapewne napisałaś tego posta chłopakowi po złości, bo sama jesteś nienormalna, lecisz na kasę, a twój facet chodzi w \"rórkach\", a na poważnie to tutaj na samotność jedynie rasowa \"Grażyna\" może coś zaradzić.[/quote]


O i z tym się zgodzę. A każdemu może się zdarzyć popełnić błąd ortograficzny zwłaszcza na klawiaturze kompa zwłaszcza jak szybko sie pisze. A jeśli chodzi o sporty to ty Joanna Kuchnicka podejrzewam że więcej ode mnie nie uprawiasz bo ja to przynajmniej siłownia czasem, Kickboxing jak mi czas pozwala i wiele innych zwłaszcza sportów motorowych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok