Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

246 Postów

(DariuszWysocki)
Stały Bywalec
i co to jest ,,,dziekuje ....POLUTNIE ????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
246 Postów

(DariuszWysocki)
Stały Bywalec
I PO 3 --WSTAW ZDJECIE ,,BEDZIESZ BARDZIEJ WIARYGODNY-a ,,,pieprzone anonimy ,,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
ingve napisał:
Cesc.
Nie wiem o co ci chodzi..
Zglosilem do MN naruszenie regulaminu,mianowicie obraze mojej osoby,poprzez uzycie obraźliwych okreslen typu "debil" i inne ,teraz nie pamiętam ich już.
Jesli jutro admin nie usunie tego konta ,będę ingerrowal dalej.
Ja nie wiem kim ty jesteś,nie obrazaj się na mnie ,ale taki jest regulamin
Nie odpuszczę jednak tamto kontobedzie zablokowane i już,szukaj nowego kompa,mozesz tez z kafejki internetowej , baranku


gabriel tez dzwonil do wlascicielki forum i nawet raz mnie zbanowali ,kapus jebany konfident
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów

(Poznan Poland)
Początkujący
defenderr napisał:
ingve napisał:
Cesc.
Nie wiem o co ci chodzi..
Zglosilem do MN naruszenie regulaminu,mianowicie obraze mojej osoby,poprzez uzycie obraźliwych okreslen typu "debil" i inne ,teraz nie pamiętam ich już.
Jesli jutro admin nie usunie tego konta ,będę ingerrowal dalej.
Ja nie wiem kim ty jesteś,nie obrazaj się na mnie ,ale taki jest regulamin
Nie odpuszczę jednak tamto kontobedzie zablokowane i już,szukaj nowego kompa,mozesz tez z kafejki internetowej , baranku


gabriel tez dzwonil do wlascicielki forum i nawet raz mnie zbanowali ,kapus jebany konfident



Ingve... okreslenie twojej osoby mianem debila nie miało zamiaru cie obrazic... to stwierdzenie niezaprzeczalnego faktu... i tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów

(Poznan Poland)
Początkujący
ingve napisał:
Cesc.
Nie wiem o co ci chodzi..
Zglosilem do MN naruszenie regulaminu,mianowicie obraze mojej osoby,poprzez uzycie obraźliwych okreslen typu "debil" i inne ,teraz nie pamiętam ich już.
Jesli jutro admin nie usunie tego konta ,będę ingerrowal dalej.
Ja nie wiem kim ty jesteś,nie obrazaj się na mnie ,ale taki jest regulamin
Nie odpuszczę jednak tamto kontobedzie zablokowane i już,szukaj nowego kompa,mozesz tez z kafejki internetowej , baranku




zamiast komentarza... dodam foto...

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Dominika P
(cukulinka)
Początkujący
Proponuję Bliski wschód. Tyle tam atrakcji teraz.

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Tomek Fajny
(TomekFajny)
Wiking
Nooo.. Dominika... pamiatka z wakacji? Bliski Wschod sam do nas przyjdzie.. myslalem raczej o innych egzotycznych i ciekawychbezpieczniejszych na obecna chwile miejscach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
176 Postów
Greg Greg
(Greg1979)
Stały Bywalec
W Dubaju bezpieczniej niz w Paryzu lub Brukseli
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Piotr Wojcik
(Petra1769)
Wiking
A kto pyta,? Ze tak grzecznie spytam,interesuje nie Urugwaj Argentyna,rozmawiam dosc dobrze po ab ngielsku i hiszpansku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Kacha Czy
(Kachna)
Wiking
u mnie w planach jest Nepal (chcialabym przejsc na nogach ) i USA. Narazie tyle. Zwracam sie do Was z uprzejma prosba zebyscie pisali kiedy i gdzie wyruszacie to moze sponatnicznie sie do Was podlacze .. jesli tylko bedziecie chcieli miec towarzyszke lub towarzyszki ( moja kuzynka) podrozy. pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok