Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

13 Posty
Łukasz Kozioł
(lukaice)
Wiking
rowniez Knabben, Drammensmarka, Finnemarka, Konnerud i tamtejsze oczka wodne nad ktorymi mozna spedzic czas, jeziora wokol Spiralen, niedaleko Drammen w Åmot jest rowniez przepiekne o tej porze Blaafarveværket gdzie mozna zwiedzic kopalnie. www.blaa.no/Kategori/%C3%85pningstider/1105.php tak ze dla chcacego zwiedzac nie sa to cztery godziny czy cay dzien
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
ja ja
(szefno)
Początkujący
Jan ten opis to czytalem ale Drammensfjord jest dosc spory i posiadajac tylko te informacje mozna jej nigdy nie znalesc. Wyczytalem rowniez ze, nie zostalo podane dokladne polozenie do publicznej informacji w celu jej ochrony. Popytaj znajomych o dokladniejsze jej polozenie, bede wdzieczny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
szefno napisał:
Jan ten opis to czytalem ale Drammensfjord jest dosc spory i posiadajac tylko te informacje mozna jej nigdy nie znalesc. Wyczytalem rowniez ze, nie zostalo podane dokladne polozenie do publicznej informacji w celu jej ochrony. Popytaj znajomych o dokladniejsze jej polozenie, bede wdzieczny.

OK, ale musisz mi dac ciutke czasu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
ja ja
(szefno)
Początkujący
Dziekuje Jan.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Damian Wysocki
(Maximaximus)
Wiking
Witaj.
Napewno bedziesz sie tam strasznie nudzic. Jak by co to zapraszam do Bergen , jest tu cala masa atrakcji .gory, fjordyi i ocean .Zostaw rodzinke i zaszalej troszke , dawaj do Bergen.
Pozdrawiam cieplutko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
171 Postów

(wsteczniak)
Stały Bywalec
Maximaximus napisał:
Witaj.
Napewno bedziesz sie tam strasznie nudzic. Jak by co to zapraszam do Bergen , jest tu cala masa atrakcji .gory, fjordyi i ocean .Zostaw rodzinke i zaszalej troszke , dawaj do Bergen.
Pozdrawiam cieplutko.


Chlopie wychamuj, pedofilem jestes czy jak?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
171 Postów

(wsteczniak)
Stały Bywalec
wsteczniak napisał:
Maximaximus napisał:
Witaj.
Napewno bedziesz sie tam strasznie nudzic. Jak by co to zapraszam do Bergen , jest tu cala masa atrakcji .gory, fjordyi i ocean .Zostaw rodzinke i zaszalej troszke , dawaj do Bergen.
Pozdrawiam cieplutko.


Chlopie wychamuj, pedofilem jestes czy jak?


Aaa, no i jaki tam mata ocean? Czy aby nie pacyfik?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Trzynastka
(Trzynastka)
Wiking
Spokojnie, bez nerwów. Jeżeli ktoś faktycznie znajdzie nieco czasu, to zapraszam na priv.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
171 Postów

(wsteczniak)
Stały Bywalec
Trzynastka napisał:
Spokojnie, bez nerwów. Jeżeli ktoś faktycznie znajdzie nieco czasu, to zapraszam na priv.

To Damian znajdzie ino w Bergen...nad pacyfikiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
wsteczniak napisał:
Trzynastka napisał:
Spokojnie, bez nerwów. Jeżeli ktoś faktycznie znajdzie nieco czasu, to zapraszam na priv.

To Damian znajdzie ino w Bergen...nad pacyfikiem.


to Bergen nie leży nad cieśniną Beringa?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok