Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

104 Posty

(dziad)
Początkujący
Goclaw89 napisał:
I jeszcze jedno Dziadu , to co piszesz niema znaczenia , to ze jestes jakims inteligentem szpagatowym tez mnie nie obchodzi czy zbeirasz kipy czy filety co mniejsza o to, bo to niema pokrycia w rzeczywistosci. Piszesz anonimowo . ogólnie mam Cie w dupie i twoje historie które wyciagasz jakis zalazek z zycia swojej milosci próbujesz mi przytoczyc i porównac do siebie. Ale jestesmy inni i to ze Ciebie babka zostawiła mnie tez nie dziwi i nie obchodzi.Jestes jakims psycholem który teraz siedzi sam i niema co robic wiec pisze głupoty smiecac forum , wpierdalasz swoje 3 litery.... Koncze w tym momencie i niech zamkna ten temat rad mi juz nie udzielaj. Nie oceniaj . MI Chodziło jedynie o to ze wiedziałem ze jakis frajer twojego pokroju napisz ew tym wątku.... Który jest skierowany do grona żenskiego.

Wyobrazam sobie jak musi sie wstydzic twoja dziewczyna jezeli jest w miare inteligetna. Ty jestes pelnym spektrum blamazu- tak tecza kompromitacji, zawzietosci i buractwa.

Az mi cie szkoda pajacu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Nie prościej by było włamać się na konto ukochanej, czy też śledzić ją albo wysłać kolegę czy aby na pewno spotyka się koleżankami, Bo tak udzielając się na forum gotowa pomyśleć że jej nie ufasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Tom Tom
(Goclaw89)
Wiking
O Nią sie nie boje , a ty dziadek cwelu Tobie ostatniemu oceniac czyjąs inteligencje , próbujesz byc mądry ,błyskotliwy a jestes takim kurwa hamem , i do tego wywyzszasz sie przed szereg traktujac Fizycznych gorzej od siebie? 90% polaków pracuje fizycznie. KIm ty wgl kruwa jestes i na huj rozmowa z jakims petem.....a ja tylko mówie .....jestem obserwatorem, czekałem na takich "klientów" jak Ty i inne wiesniaki, którzy próbuja cos ladnie napsiac przed kompem, gdy wróca z roboty i zjada na recznym, którym sie nudzi niemajac dziewczyn, sa mocno zdesperowani i wejda tu , chcac byc smieszni szukaja czegos na przyjaciela.NIemów mi frajerze co mam robic ze swoja dziewczyną , bo ty gdybys wiedzial to bys jeszcze ja mial.... Zaufanie a przeciwdziałanie takiemu frajerstwu które reprezentujesz to dwie rózne rzeczy kondonie. Ty i twoje ziomki piszecie posty które was totalnie nie dotycza , tak pwostaje bałagan i ja sie msuze denerwować , bo wy musicie wpeirdolic swoje.... Rozumiecie? nie trzepie jej konta , nie z tej strony działam....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Tom Tom
(Goclaw89)
Wiking
O Nią sie nie boje , a ty dziadek cwelu Tobie ostatniemu oceniac czyjąs inteligencje , próbujesz byc mądry ,błyskotliwy a jestes takim kurwa hamem , i do tego wywyzszasz sie przed szereg traktujac Fizycznych gorzej od siebie? 90% polaków pracuje fizycznie. KIm ty wgl kruwa jestes i na huj rozmowa z jakims petem.....a ja tylko mówie .....jestem obserwatorem, czekałem na takich "klientów" jak Ty i inne wiesniaki, którzy próbuja cos ladnie napsiac przed kompem, gdy wróca z roboty i zjada na recznym, którym sie nudzi niemajac dziewczyn, sa mocno zdesperowani i wejda tu , chcac byc smieszni szukaja czegos na przyjaciela.NIemów mi frajerze co mam robic ze swoja dziewczyną , bo ty gdybys wiedzial to bys jeszcze ja mial.... Zaufanie a przeciwdziałanie takiemu frajerstwu które reprezentujesz to dwie rózne rzeczy kondonie. Ty i twoje ziomki piszecie posty które was totalnie nie dotycza , tak pwostaje bałagan i ja sie msuze denerwować , bo wy musicie wpeirdolic swoje.... Rozumiecie? nie trzepie jej konta , nie z tej strony działam....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Tom Tom
(Goclaw89)
Wiking
Narazie , to był ostatni post w tym wątku.... nie bede sie juz wkurwiał, szkoda czasu na czytanie tego scierwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
104 Posty

(dziad)
Początkujący
Goclaw89 napisał:
Narazie , to był ostatni post w tym wątku.... nie bede sie juz wkurwiał, szkoda czasu na czytanie tego scierwa

hahahha, nie wierze, ze ostatni. A jak znow bedzie sie chciala z kims umowic? To co zrobi taki dyslektyk jak ty? Pewnie zupa byla za slona...wiec jej wytlumaczysz, gdzie jej miejsce.

Nie wierze, ze nigdy nie potracil cie tramwaj, kopnal kon lub przynajmniej oberwalas obrotowymi drzrzwiami przy probie ich sforsowania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
dziad napisał:
Goclaw89 napisał:
Narazie , to był ostatni post w tym wątku.... nie bede sie juz wkurwiał, szkoda czasu na czytanie tego scierwa

hahahha, nie wierze, ze ostatni. A jak znow bedzie sie chciala z kims umowic? To co zrobi taki dyslektyk jak ty? Pewnie zupa byla za slona...wiec jej wytlumaczysz, gdzie jej miejsce.

Nie wierze, ze nigdy nie potracil cie tramwaj, kopnal kon lub przynajmniej oberwalas obrotowymi drzrzwiami przy probie ich sforsowania.


To sobie otworzy konto tak żeby ukochany nic o tym nie wiedział, bo znowu jej siary narobi.

Biedne drzwi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Tom Tom
(Goclaw89)
Wiking
No no . bez sensu gadka pojdzie nowak przyjdzie dwoch kowalskich. Narka gibony
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
104 Posty

(dziad)
Początkujący
Goclaw89 napisał:
No no . bez sensu gadka pojdzie nowak przyjdzie dwoch kowalskich. Narka gibony

Mowilem, ze chlopowina slowny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
karolina organek
(karolinapiccola)
Wiking
Dobry pomysł ! jestem ZA ! ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok