Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

104 Posty

(dziad)
Początkujący
Goclaw89 napisał:
dziad napisał:
Goclaw89 napisał:
Slavcio i DAriusz moze to przebierancy. Ja uwaznie sledze temat, pisała go moja narzeczona i jestem uczulony na takich zjeb*w. Namierze jak cos . niedluigo tez bede w norkach i mozemy sie spyknac na spacer chlopaki

Namierzaj a potem zamorduj, a dziewczyne przykuj lancuchem. Kryste, skad oni sie biora.
Dziadu , nie jestes w temacie to nie komentuj . NIe dla Psa kielbasa , Jest wyraznie napisane kolezanki , a nie kolesia, wiec albo czyta temat i sioe dostosowuje albo morda. nara


A no to i ja zglaszam akces do spotkania z twoja dziewczyna - a teraz namierzaj leszczu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Tom Tom
(Goclaw89)
Wiking
Albo uważnie czytaj temat , jesli Ciebie dotyczy .... wtedy ok odpowiedz, Ale jesli jest poza twoimi zakresem nie pisz... jak ktos szuka kolezanki gosciu lat 4x niech idzie do B*****. Proste , nie bede sie wiecej tutaj wypowiadał tylko drażnia mnie takie płytkie posty. CZytaj ze zrozumieniem!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Tom Tom
(Goclaw89)
Wiking
za krótki jestes .Narka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Tom Tom
(Goclaw89)
Wiking
DZiadek a ty do Babci lepiej idz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
104 Posty

(dziad)
Początkujący
Goclaw89 napisał:
za krótki jestes .Narka

Jeszcze sie zdziwisz chlopaczyno, jak zajedziesz do norge zbierac truskawki a twoja pani wybierze kogos z gotowka. Skoro przyjedziesz do norge, to zapewne jestes golasem. W funkcji czasu zawsze przegrasz z kims kto ma kase, wiec po co sie srasz?
Zreszta z kim ta rozmowa i o czym. Pompuj sanie golasie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Tom Tom
(Goclaw89)
Wiking
pompuj sanie może opisuejsz swoje doświadczenie, tez pojechales i poszla z kims , przykro mi. To ty jestes bogatym polaczkiem i pewnie juz akcent Ci sie zmienil . Szkoda słow na ta rozmowe , Szybko mnie rozpracowales przez internet prawdziwy znawca psycholog i tez zapierdala na filetach. Chcesz to priv nie bede sie osmieszal z jakims nowobogackim NOWAKIEM z Sosnowca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
104 Posty

(dziad)
Początkujący
Goclaw89 napisał:
pompuj sanie może opisuejsz swoje doświadczenie, tez pojechales i poszla z kims , przykro mi. To ty jestes bogatym polaczkiem i pewnie juz akcent Ci sie zmienil . Szkoda słow na ta rozmowe , Szybko mnie rozpracowales przez internet prawdziwy znawca psycholog i tez zapierdala na filetach. Chcesz to priv nie bede sie osmieszal z jakims nowobogackim NOWAKIEM z Sosnowca.

Srasz dziewczynie w temacie i przynosisz jej wstyd. Nowe kolezanki zapewne z toba pocisna, jaki to niepewny siebie leszcz. Jak to twoja fotka, to wygladasz jak przez okno, a prujesz sie jakbys byl co najmniej Cainem V. Beka z ciebie pajacu. Koncze bo mi szkoda twojej panny.

Jak ci cisnienie nie da spokoju i sie pojawisz w norge to podbij na priv to sprawdzimy temat- teraz to zwykle pierdolenia.

Bujaj sie, nie mam czasu dla fizycznych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Tom Tom
(Goclaw89)
Wiking
Gdybys ty nie nasrał nie ptorzebnie to i ja bym sie nie odzywał. Ok odezwe sie. Panie z wyzszych sfer, klawiature masz opanowana ciekawe co dalej. Koniec tematu . Znawca w kazdym poscie musi swoje wcisnac . Do zobaczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Tom Tom
(Goclaw89)
Wiking
Gówno wiesz a duzo mówisz , wszystko przez internet ocenione i każdego przypisał kto gdzie pracuje i jakim jest człowiekiem. Najmniejszy pies najgłosniej szczeka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Tom Tom
(Goclaw89)
Wiking
I jeszcze jedno Dziadu , to co piszesz niema znaczenia , to ze jestes jakims inteligentem szpagatowym tez mnie nie obchodzi czy zbeirasz kipy czy filety co mniejsza o to, bo to niema pokrycia w rzeczywistosci. Piszesz anonimowo . ogólnie mam Cie w dupie i twoje historie które wyciagasz jakis zalazek z zycia swojej milosci próbujesz mi przytoczyc i porównac do siebie. Ale jestesmy inni i to ze Ciebie babka zostawiła mnie tez nie dziwi i nie obchodzi.Jestes jakims psycholem który teraz siedzi sam i niema co robic wiec pisze głupoty smiecac forum , wpierdalasz swoje 3 litery.... Koncze w tym momencie i niech zamkna ten temat rad mi juz nie udzielaj. Nie oceniaj . MI Chodziło jedynie o to ze wiedziałem ze jakis frajer twojego pokroju napisz ew tym wątku.... Który jest skierowany do grona żenskiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok