Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

62 Posty
Dorota A
(Apenandi)
Początkujący
Nooo i pięknie z Klofty też da się dojechać coś czuję że Strommen sporo zarobi na naszych kawkach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
No moje kochane!! Jeszcze chwilke i bedziemy mialy niezle towarzystwo na nastepna srode i tak co srode kilka i zrobimy jakis zbor hehe odzywajcie sie dziewczyny odzywajcie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty
Dorota A
(Apenandi)
Początkujący
Ja już środy zaznaczyłam w kalendarzu na czerwono radzę i Wam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(LuSii)
Stały Bywalec
!!!!!!! ...a co tu się dzieje bezemnie???? hehehhe...KUKARADŻA!! ... ... niedługo to będzie można SEKSMISJE 2 nakrecić tyle niewiast chętnych do spotkania ... KOBIETY - odnośnie neta - mam nie lada mały dostęp bycia online - a po 16 to już raczej telepatycznie moge sie z Wami łączyć .. postaram się śledzić jednak rozwój naszego drzewa genealogicznego ... a środe ...coś mi się zdaje , ze stanie się rytuałem ... Ja do końca nie wiem co jeszcze ZE środą przyszłą...jak narazie-wstępnym krokiem nastawiam się mentalnie na Wasze uwidzenie .. a pójdziemy w końcu na łąke? ... bo ja znowu się zapoce ...w centrum...hehhe


P.S.Klofty - nie klofty - przybyszki z lasów i ogrodów .. nawet z lotniska ... Oslo ... zbyszki z bogdańca...ZAPRASZAMY wszystkie KObiEtKII - do jednoczenia estrogenu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty
Dorota A
(Apenandi)
Początkujący
HAHAHAHAHA Madziuuuu co Ty bierzesz? DAJJJJJ TEŻŻŻŻŻ hohohoh będzie łąka, będą lasy , będzie woda no i wczasy , z kawką , ciastkiem , winkiem z czasem przejdziemy się CIEMNYM LASEM hohohoh
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów

(Saandra)
Stały Bywalec
co za poematy, rymowanki powstają jeszcze utworzycie hymn na cześć poznania się )) super )) pozazdrościć Wam humoru
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty
Dorota A
(Apenandi)
Początkujący
będzie i hymn trzeba uczcić to bo takiego babińca to tutaj się nie spodziewałam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
Nosz normalnie wam zazdroszcze takiego fajnego babinca, szkoda ze tak daleko od poludnia jestescie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów

(Saandra)
Stały Bywalec
oj tam oj tam zaraz daleko dla chcącego nic trudnego ... w ten sposób tez możesz się z nami zintegrować
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
Mam do was tylko jakies 335 km.... w sumie niewiele hehehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok