Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

62 Posty
Dorota A
(Apenandi)
Początkujący
Dziewczyny nie martwcie się na pewno jeszcze się spotkamy bo było naprawdę miło Sandra czekałyśmy 15 minut studenckich koło apteki więc zapewne minełyśmy się dosłownie. Byłyśmy na kawce w strommen storsenter, szkoda że nas nie znalazłaś. W każdym razie dla wszystkich spóźnionych - Nie martwcie się będzie milion różnych okazjiii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów

(Saandra)
Stały Bywalec
dokładnie tak jak piszesz ...musiałyśmy się minąć ...ja byłą punkt za 15 .... kiedy następne spotkano ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(LuSii)
Stały Bywalec
PObuDKaaaaaaaa...wsTAwać!!!...heheh... ... kto rano wstaje temu REMA1000 reklamówki-foliówki za darmo rozdaje!! ...KObieTYy śniłyście mi się dzisiaj w nocyyyyyyyyy !!...hehhe .. a perfumy SYlwii do tej pory czuje na sobie hehhe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Perfumy?? Sylwii?? Hmm wiedzialam ze Sylwia ma jakis zwiazek z twoim dlugim poszukiwaniem toalety Niby byla z nami a jakas taka nieobecna a tu wyszlo szydlo z worka coscie robily hihi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów

(Saandra)
Stały Bywalec
jak czytam co piszecie to aż mnie ściska ze Was nie znalazłam ... a teraz wiem dlaczego szukałam większej grupki kobiet mówiącej po Polsku a jak się rozbiegłyście po WC to nie mogłam znaleźć
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Niewiem jak to sie stalo ze nas nie znalazlas a szkoda bo sie smialysmy ze najbardziej sie cieszylas na to spotkanie hihi Ale widzisz po WC lataly i mowie ci.... Nie ma co zalowac-po prostu proponuje nastepne spotkanie w kolejna srode i moze tym razem zdazysz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty
Dorota A
(Apenandi)
Początkujący
Jesteście szaloneeeeeeeeeeee! mi środa odpowiada na na na zresztą w przyszłym tyg mam sporo wolnego i w inne dni też mogę Was zobaczyć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów

(Saandra)
Stały Bywalec
mi tez odpowiada i nie ma co się śmiać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów

(Saandra)
Stały Bywalec
a dlaczego mamy czekać do środy jutro tez jest dzień
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Ojojojjjjj Widac niektorzy naprawde zaluja spoznienia Rzucilam srode hmm w sumie dlatego ze sie pierwszy raz spotkalysmy w srode ale przeciez to moze byc kazdy inny dzien-przynajmniej dla mnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok