Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Barnevernet - boje sie - Norwegia

4 Posty
wredota
(wredota)
Wiking
Dzień dobry,

Przeprowadzka do Norwegii coraz bliżej a im bliżej tym moja rodzina w PL robi wszystko żeby mnie od tego pomysłu odwieść (mnie i męża). I non stop słyszę ze jest ogromne ryzyko, ze w NO odbiorą nam córkę. Ze coraz częściej się to zdarza a Polacy są szczególnie brani pod lupę.
Mąż już pracował i mieszkał w NO 3 lata aktualnie jest chwilowo w PL.
Wychowujemy normalnie dziecko i nie boje się ze coś powie bo nic sie u nas złego nie dzieje ale słyszałam ze oni specjalnych powodów nie potrzebują do odebrania dziecka... jak beda chcieli to tak zrobią ze wyjdzie na ich. Jak to jest u Was? Boicie się? Znacie jakieś sytuacje z bliższego waszego grona? Czy jest to wszystko wyolbrzymione?

Córka ma 8 lat wiec od razu pójdzie do szkoły. Nie jest to małe dziecko z którym będę siedzieć w domu.

Będę wdzięczna za informacje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...śmiało przyjeżdzaj z dzieckiem
..jeżeli jesteście normalną kochającą rodziną bez nałogów a dziecko jest w prawidłowym cyklu rozwojowym to wszystko ok...
...może tylko 2 uwagi!
...tutaj zabierają tylko dzieci te najinteligentniejsze,chodzi o geny mądrości których Norwegowie nie posiadaja wg Polaków
...więc warto zrobić test IQ dziecka ,wtedy będzie łatwiejsza decyzja

Ps...nie słuchaj rodaków ,którzy pletą bzdury...jeszcze nikt nikomu nie zabrał dziecka bez wyrażnego powodu a to ,że opowiadaja bajki ,że dziecko było smutne w szkole,albo miało tanie krakersy w plecaku to bzdury....wyobraz sobie rodziców ,którzy twierdzą,że są złymi wychowawcami i przyznadzą sie do błędów wychowawczych ..w Polsce nie ma takich rodziców...alkoholu,awantur,zaniedbań,przemocy....
...powtarzam jeszcze raz po IQ dziecka się okaże
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...Ps.2...mam nadzieje ,że ,,wredota,, to taki żart...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
wredota
(wredota)
Wiking
Ja pytam poważnie i takich odpowiedzi również potrzebuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
veni vidi vici
(veni vidi vici)
Nowicjusz
Nie przyjezdzaj tu z dzieckiem boy fra oszlo jest bezdzietnym i bez doswiadczenia on nie ma pojecia o jakimkolwiek wychowywaniu dzieci,wiec nie wierz temu czlowiekowi on jest slepo wpatrzony w barnevernet i w norwegie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...grochowa kapustko
...jestem obiektywny
...napisz o swoich doswiadczeniach z BV w takim razie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
veni vidi vici
(veni vidi vici)
Nowicjusz
bojfraoszlo napisał:
...śmiało przyjeżdzaj z dzieckiem
..jeżeli jesteście normalną kochającą rodziną bez nałogów a dziecko jest w prawidłowym cyklu rozwojowym to wszystko ok...
...może tylko 2 uwagi!
...tutaj zabierają tylko dzieci te najinteligentniejsze,chodzi o geny mądrości których Norwegowie nie posiadaja wg Polaków
...więc warto zrobić test IQ dziecka ,wtedy będzie łatwiejsza decyzja

Ps...nie słuchaj rodaków ,którzy pletą bzdury...jeszcze nikt nikomu nie zabrał dziecka bez wyrażnego powodu a to ,że opowiadaja bajki ,że dziecko było smutne w szkole,albo miało tanie krakersy w plecaku to bzdury....wyobraz sobie rodziców ,którzy twierdzą,że są złymi wychowawcami i przyznadzą sie do błędów wychowawczych ..w Polsce nie ma takich rodziców...alkoholu,awantur,zaniedbań,przemocy....
...powtarzam jeszcze raz po IQ dziecka się okaże


Nie sluchaj tego slepo patrzacego czlowieka na zycie, on nic nie wie i nie ma doswiadczenia zyciowego , kieruj sie swoim doswiadczeniem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...grochowa nie jest zbyt iq
....ale moze opowie swoich doswiadczeniach z BV,bo pisalas ze mialas takie....
...moze to bedzie przestroga ...
...tylko merytorycznie prosze...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
52 Posty
veni vidi vici
(veni vidi vici)
Nowicjusz
Boy fra oszlo jest na krawedzi zyciowej i jak zwykle bredzi i bladzi w swojej niewiedzy zyciowej biedaczek..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok