Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Polskie przedszkole w Oslo - Norwegia

2 Posty
Kinga Kardys
(KingaKardys)
Wiking
Witajcie!
Kieruje ten post do mam dzieci w wieku od 2 do 5 lat.
Może marzycie aby wasze pociechy spędzały więcej czasu z innymi polskimi dziecmi, poznawały kulturę i tradycję naszego kraju. Spędzały czas z rówieśnikami, wspólnie się uczyły i bawiły. Jestem mama i myślę że to byłby świetny pomysł. Osobiscie uważam że dziecko uczy się opiekuńczości, współzycia, samodzielnośći i otwartości na innych. Co o tym myślicie jakie sa wasze oczkiwania? Czy chcialybyscie aby takie polskie przedszkole powstało? Może macie jakieś pomysły? Albo chciałybyście uczstniczyć w takim projekcie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Iwona Issańska
(IwonaIssanska)
Wiking
uważam ,ze jest to dobry pomysł dla tych co zamierzają wyjechać z Norwegii.Natomiast dla osób ,którzy planują tu zostać to raczej będą zadowoleni jeśli dziecko uczy się zwyczajów i języka w norweskim przedszkolu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(pluto20)
Początkujący
Nie , niechcialbym zeby moja corka chodzila do polskiego przedszkola tyle w temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
janusz kroczek
(kroczek)
Wiking
Hey
Myślę że fajnie jak dziecko ma polskich kolegów lub koleżanki, wiem też jak mojej córce na początku było ciężko zacząć tutaj przedszkole, była obca bez znajomości języka.Teraz po 3 latach spędzonych w przedszkolu myślę że dobrze się stało ze nie miała rówieśników z PŁ
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Pawel Syposz
(paw1104)
Wiking
myślę że to świetny pomysł,masz jakiś pomysł?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok