Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Formalnosci - Norwegia

39 Postów
Oliwia Maćkowiak
(OliwiaMackowiak)
Nowicjusz
Witajcie serdecznie, czy któraś z Was mogłaby mi podpowiedzieć za co najpierw się zabrać przy łączeniu rodzin na podstawie ciąży? Pozdrawiam i z góry dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
no pierwsze to chyba wmówić Norwegowi, że to jego ciąża
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
OliwiaMackowiak napisał:
Witajcie serdecznie, czy któraś z Was mogłaby mi podpowiedzieć za co najpierw się zabrać przy łączeniu rodzin na podstawie ciąży? Pozdrawiam i z góry dziękuję
....za ślub.
Chryste jak czytam takie pytania to od razu przypomina mi sie dowcip o Polaku ktory pojechał do Irlandii : "Sluchajcie tu syf,bezrobocie,bieda,jakies napisy na scianach...
- A gdzie ty jestes ?
- No w Irlandii!
- Ktorej debilu ?
- No Belfast,czy jakos tak.....
----------------------------------
Jakie łaczenie rodzin ????!!! W kraju zasad EU ???????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
Dajcie dziewczynie spokoj palanty. Ktos ma klopot a wy sobie polewe robicie. Sluchaj - mysle ze bez slubu sie nie obejdzie bo jakotako nie jestescie rodzina. Mozecie wziac cywilny w NO nie jest drogo i szybko zalatwicie sprawe. Potem w PL sobie na spokojnie koscielny zrobicie ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Wow
To już nie wystarczy powiedzieć że się kocha, aby być rodziną?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Oliwia Maćkowiak
(OliwiaMackowiak)
Nowicjusz
Dzieki kamilio, a reszta komentarzy sie nie przejmuje, bo juz sie przyzwyczailam, ze na tym forum co by sie nie napisalo zawsze bedzie sie zjechanym przez ludzi, ktorym sprawia radosc dokuczanie innym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Nie trzeba brac slubu jesli razem mozecie udokumentowac ze mieszkacie 2 lata razem...sama ciaza narazie to nie wszystko...
Jesli slubu nie macie to schody do laczenia rodzin...
Wejdz na udi.no a dowiesz sie wiecej i najlepiej. .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Mar St
(mena11)
Wiking
Hej jestem w podobniej sytuacji lecz mam już jedno dziecko z Moim narzeczonym
I jestem w drugiej ciąży poradzono Nam abyśmy przetłumaczyli w Polsce akt.ur naszego pierwszego dziecka najlepiej na j.angielski i jakiś dowód od lekarza , położnej że jestem w kolejnej ciąży dodam że oczekuje na pozwolenie w No gdyż termin na Politi mam ustalony na 8 czerwca. Jeśłi będziesz potrzebować jakiś info , pisz nawet na fb
Pozdrawiam
Powodzenia życzę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 233  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
oppland napisał:
Nie trzeba brac slubu jesli razem mozecie udokumentowac ze mieszkacie 2 lata razem...sama ciaza narazie to nie wszystko...
Jesli slubu nie macie to schody do laczenia rodzin...
Wejdz na udi.no a dowiesz sie wiecej i najlepiej. .


Przestan wypisywac pierdoly. Jezeli jest w ciazy, lub juz maja dziecko razem, to zadne 2 lata mieszkania razem NIE SA WYMAGANE. Jest to wyraznie napisane na stronie UDI. SLub tez nie jest potrzebny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 36  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok