Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
ciaza to nagly przypadek
a moze wypadek ,co na to ekuz
trzebaby sie spytac w NFZ o transfer tzw. druk 106
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
iza nowak
(nowa2014)
Początkujący
co ty pierdolisz, ze w polsce jest lepsza opieka?!
tu traktuja kobiety w ciazy Normalnie i wszytsko zapewniaja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
iza nowak
(nowa2014)
Początkujący
milan1409 napisał:
tydzien temu dowiedziałam sie ze jestem w ciązy,(ok.10 tc)nie mam numeru D a chciałabym iść do przychodni i leczyć sie i prowadzic ciaże tutaj. Chce sie tu przeprowadzić i po urodzeniu podjąć prace. CZY BEZ NUMERU D TYLKO Z EUROPEJSKA KARTA UBEZPIECZENIA MOGE SIĘ LECZYC TUTAJ. dziękuję serdecznie za wszystkie odpowiedzi

mozesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
trzeba tylko na specjalnym druku podpisać krwią z lewego palca, że się urodzi Norwega, a nie Polaka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Patrycja Błaszczyk
(paatkax3)
Wiking
jezuu o czym Ty mowisz ?;>

Ja tez jestem w podobnej sytuacji , otoz mam kontrakt na Vikar pracuje tak 2 tugodnie dopiero ( dostaje go z tygodnia na tydzien ) , posiadam D number. Chodzi mi o to jak z lekarzem tu , bo chodze prywatnie, nie wiem gdzie mam to zalatwic wszystko .I jeszcze jedno co z macierzynskim i pieniedzmi za porod, nalezy mi sie co ? jezeli dostane zwolnienie lekarskie gdyz nie bede mogla dluzej pracowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
iza nowak
(nowa2014)
Początkujący
paatkax3 napisał:
jezuu o czym Ty mowisz ?;>

Ja tez jestem w podobnej sytuacji , otoz mam kontrakt na Vikar pracuje tak 2 tugodnie dopiero ( dostaje go z tygodnia na tydzien ) , posiadam D number. Chodzi mi o to jak z lekarzem tu , bo chodze prywatnie, nie wiem gdzie mam to zalatwic wszystko .I jeszcze jedno co z macierzynskim i pieniedzmi za porod, nalezy mi sie co ? jezeli dostane zwolnienie lekarskie gdyz nie bede mogla dluzej pracowac


wy tylko o forsie na dzieci ! co za myslenie, kasa i kasa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Patrycja Błaszczyk
(paatkax3)
Wiking
nie o forsie na dzieci tylko o tym czy bede miala jak wychowac te dziecko tutaj , zbyt duzych oszednoscinie posiadam , dlatego pytam , bo tez moge wrocic do Polski.Jezeli zatem nie wiesz nic na ten temat to daj szanse wypowiedziec sie innym osobom..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
iza nowak
(nowa2014)
Początkujący
nowa2014 napisał:
paatkax3 napisał:
jezuu o czym Ty mowisz ?;>

Ja tez jestem w podobnej sytuacji , otoz mam kontrakt na Vikar pracuje tak 2 tugodnie dopiero ( dostaje go z tygodnia na tydzien ) , posiadam D number. Chodzi mi o to jak z lekarzem tu , bo chodze prywatnie, nie wiem gdzie mam to zalatwic wszystko .I jeszcze jedno co z macierzynskim i pieniedzmi za porod, nalezy mi sie co ? jezeli dostane zwolnienie lekarskie gdyz nie bede mogla dluzej pracowac


wy tylko o forsie na dzieci ! co za myslenie, kasa i kasa


dostaniesz jednorazowe becikowe i spierdalaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Patrycja Błaszczyk
(paatkax3)
Wiking
wez sie ogarnij bo az z zalem czyta sie takie rzeczy, zero pomocy w takich osobach jak Ty. Widac ze lepiej dowiadywac sie informacji od Norwegow, sa bardziej uczciwi niz ludzie z Twoim podejsciem. Tyle to wiem , wiec nie musisz sie wysilac z takim bzdetnym komentarzem z niekulturalnym slownictwem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
iza nowak
(nowa2014)
Początkujący
paatkax3 napisał:
wez sie ogarnij bo az z zalem czyta sie takie rzeczy, zero pomocy w takich osobach jak Ty. Widac ze lepiej dowiadywac sie informacji od Norwegow, sa bardziej uczciwi niz ludzie z Twoim podejsciem. Tyle to wiem , wiec nie musisz sie wysilac z takim bzdetnym komentarzem z niekulturalnym slownictwem

to pytaj norwegow! i zapytaj tak jak tu- ile ci si nalezy za dziecko, wyrodna matko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok