Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Patrycja D Mariusz Lewandowski Angelika Kalinowska Oliwia Maćkowiak IzaW Ka Wu (2762 niezalogowanych)
21 Postów
anna Anna
(anian)
Wiking
Ja rodzilam prawie dwa tyg temu, ogolnie wszyscy przesympatyczni.. Troche czasu tam spedzilam i przewinelo sie troche personelu i opiekowali sie mna jak tylko mogli.. Jak mnie dol zlapal przy czekaniu az akcja porodowa sie zacznie (przez ponad 30h nic sie nie dzialo..) i rodzina w Polsce sie stresowala to nawet zaproponowali ze sciagna polska polozna, zadzwonia i uspokoja krewnych w kraju

Monitorowali synka caly czas, mnie zreszta tez.

Troche bylam zla (i nadal mam troche zal) ze po 30h po odejsciu wod nadal czekali, mimo ze nic sie nie dzialo.. I zamiast zrobic cesarke nadal czekali.. Kosztowalo mnie to duzo stresu i skonczylo sie zatruciem ciazowym.. ale ogolnie to oni sa specjalisci nie ja.. wiec wierze ze zrobili to co najlepsze i dla mnie i dla Malego Wszystko skonczylo sie ogolnie dobrze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(nata29)
Wiking
To ja miałam podobnie , też dużo czasu minęło zanim mogłam rodzić, jak mi wody odeszły rano to jeszcze mnie wypuścili do domu w ten dzien i spałam w domu i dopiero na następny dzień kazali przyjechać.. ja byłam kłębkiem nerwów.. bo wszystko długo trwało.. no ale u każdej kobiety jest inaczej.. ja nie miałam skurczy więc wywoływali ale o tak z tym zwlekali , a co do cesarki to tutaj jej tak chętnie nie robią .. Czekają tak długo jak tylko mogą.. Mi położna powiedziała że będzie jednak cesarka nawet się przebrała a jednak urodziłam normalnie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Martu)
Wiking
Ja mam termin na 27 lutego. najbardziej stresuje mnie to ze juz jestem w 34 tygodniu a mały sie nie przekrecił ponoć sa male szanse ze sam sie przekreci w tym tygodniu... w Polsce jak byłam u lekarza to powiedziala ze zrobiliby mi cesarke ze przy pierwszej ciazy nie wolno rodzic pośladkowo... boje sie jednak ze tutaj beda mi kazać... :/ bo tu przeciez wszystko naturalnie. Jednak wiem ze sie nie zgodze zbyt duze niebezpieczeństwo... dla dziecka i dla mnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
Martu zycze powodzenia i sily Ja sie obawiam norweskiego luzu. Jestem dopiero w 20 tygodniu wszystko wyglada na dzien dzisiejszy ok.. bra, fint itp. Tylko wiem ze bede sie denerwowac przed porodem! Mam jeden za soba w PL i wydaje mi sie ze monitoring dodawal mi otuchy Lekarz przy mnie byl, polozna byla, tetna sluchali... zwykly szpital.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(nata29)
Wiking
Martu wątpie żeby kazali Ci rodzić pośladkowo.. jak dziecko jest dobrze ułożone to bardzo zależy im na porodzie naturalnym , ale chyba nie w takim przypadku.. A co do tego norweskiego luzu no to może jest on w czasie ciąży(wiem jak było u mnie i tez strasznie się bałam porodu ) ale póżniej położna nie odstępuje Cię na krok ,lekarz też raz na jakiś czas do mnie przychodził , badają tętno maluszka i opiekują sie rodzącą jak najlepiej potrafią , nie ma się czego obawiać, oni wiedzą co robią
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Martu)
Wiking
mam nadzieje ze nie beda mi kazac ja tez sie strasznie boje ale jak mowisz ze nie jest tak strasznie to troche wyluzuje ... hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Martu)
Wiking
dziękuje bardzo na pewno sie niebawem przydadza siły ja Tobie również życze powodzenia na pewno bedzie wszystko ok pozdrawiam !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
anna Anna
(anian)
Wiking
Moja kolezanka miala ulozenie posladkowe i zrobili jej cesarke Wprawdzie rodzila w Ahusie ale chyba nie ma to znaczenia. Jako ze mala byla tak ulozona jakis czas to wszystko bylo zaplanowane. Dostala date i godzine kiedy ma sie zglosic do szpitala. I na jakis kurs ja wyslali dla kobiet ktore maja rodzic przez cc..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Martu)
Wiking
anian super wiadomosc bo to moje najwieksze zmartwienie. Bede w czwartek tutaj u lekarza to sie o wszystko wypytam mam nadzieje ze dostane skierowanie do szpitala wlasnie z data a nie ze beda kazali czekac mi az wszystko sie zacznie i dopiero cc no ale zobaczymy jak to bedzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty
Maja00 z
(maja00)
Początkujący
hej dziewczyny Mam takie pytanie czy ktoras z was miala wywolywany porod???? jak to wyglada i co w sytuacji jak indukcja sie nie powiedzie???? Z tego co wiem w Polsce robia kilka podejsc a jak jest tutaj ??? Bardzo dziekuje za informacje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok