Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Znajomi dla moich dwóch córek 4 l i 2.5 l Aalesund - Norwegia

Czytali temat:
(572 niezalogowanych)
1 Post
Hkdiei aikksie
(dalia)
Wiking
Witam,

Jestem w Norwegii dopiero od 2 tygodni. Cały dzień w domu z dzieciakami, trochę nam się już nudzi. Przerabiamy książki, gry i zabawy, spacerujemy, łazimy po górach i lesie ale dziewczynkom brakuje towarzystwa rówieśników. W okolicy dzieci nie ma. Do przedszkola jeszcze nie mogą pójść, bo po pierwsze czekamy na numer personalny, a po drugie ja jeszcze nie mam pracy.

W Pl miałam sporo znajomych z dziećmi w wieku moich córek i organizowaliśmy częste spotkania.

Tutaj mi tego bardzo brakuje.

Mieszkam niedaleko Aalesund, w Sulesund dokładnie (15 min od Moa). Mogę dojechać autem na jakieś spotkanie lub zapraszam do siebie

P.S. Ktoś slyszał o otwartym przedszkolu przy czerwonym krzyżu w Sula kommune? Jak działa takie przedszkole? Można sobie przyjść ot tak z ulicy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(LadyMargoth)
Wiking
My niestety mieszkamy za daleko... ale co do przedszkola to nie musisz mieć numeru personalnego, żeby zapisać dziecko... przynajmniej w moim Rjukan zapisać można dziecko nie posiadając numeru jeśli udaSZ się bezpośrednio do placówki. Ale brak miejsc to druga strona medalu... my musimy poczekać aż do następnego roku szkolnego, w sierpniu, i też się nam już NUUUDZIIII....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Ola Ef
(Olaef)
Wiking
Cześć my mieszkamy w centrum Alesund a mój synek ma 4 latka. Jak chcesz możemy umówić się kiedyś na placu zabaw Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(beata.)
Wiking
Mam tez 2 synków i tez siedzimy sami w domku.. niestety mieszkamy w vestnes i to tez troszke daleko a szkoda..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok