Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

cyfrowy polsat-poszukuję osoby która potrafi założ - Norwegia

14 Posty
ANIA SZALIŃSKA
(Aniap)
Wiking
Witam,

jak w temacie, poszukuję osoby, bądz firmy która założy mi Cyfrowy Polsat na terenie No.

na forum jest wiele wątków i namiarów, lecz żaden ze wskazanych numerów telefonów ani gg nie odpowiada....?

mieszkam 10 km od Fredrikstad...

Proszę o kontakt

pozdrawiam serdecznie!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
108 Postów
kamil stoch
(Glad3)
Początkujący
WITAM WYDAJE MI SIE ZE TO ARDZO PROSTE A SOSIADA CYBA GDZIES TAM MOZNA POPROSIC O ZAMONTOWANIE ANTENY JESLI JEJ NIE MA A RESZTA TO PIKUS GDYBYM BYŁA TAM NAPEWNO YM CI POMOGŁA!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
ja sie dolaczam do pytania, z malym wyjatkiem chodzi mi o telewizje"n" czy ktos zaklada?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
Aniap napisał:
Witam,

jak w temacie, poszukuję osoby, bądz firmy która założy mi Cyfrowy Polsat na terenie No.

na forum jest wiele wątków i namiarów, lecz żaden ze wskazanych numerów telefonów ani gg nie odpowiada....?

mieszkam 10 km od Fredrikstad...

Proszę o kontakt

pozdrawiam serdecznie!!!

nie widze prostszej rzeczy do zrobienia ,niema faceta z ikrą gdzieś w poblizu ???
biorąc pod uwage ze masz gdzie ja przymocować np dach ,maszt itp ???jeden kluczyk i po bólu ..........
gdybym wiedział gdzie to twoje miejsce to mimo kontuzji sam bym ci to założył
daleko to od Lilleaker ???
w profilu masz moj nr telefonu ,jakby co to dzwoń
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
ania_s napisał:
ja sie dolaczam do pytania, z malym wyjatkiem chodzi mi o telewizje"n" czy ktos zaklada?

no dobra to ja z innej beczki, moze jest jakis przedstawiciel handlowy na zalozenie polskiej TV?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
Ja mieszkam w Halden , blisko Fredrikstad i wiem , że nie ma nikogo takiego . Sama szukałam jakiś czas temu i niestety . sama instalacja to nie kłopot , gorzej było ze znalezieniem sygnału . Pytałam w tutejszym Canal Digital o koszt instalacji , z dojazdem 3.000 nok .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
ANIA SZALIŃSKA
(Aniap)
Wiking
dziękuję za info.
Problem jest tego typu, że antena już wisi zamocowana na wysięgniku, kabel do dekodera jest podłączony, ustawialiśmy za pomocą kompasu na odpowiednią satelite i niestety nie działa. Wina stoi po stronie : albo anteny, albo trefny dekoder dostaliśmy.
Dlatego potrzeba fachowca)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Mirka33)
Wiking
Ja mam namiary na osobe ktora zaklada anteny , nie chce podawac publicznie tego telefonu bo nie mam upowaznienia ale podam na maila - piszcie : mirkaagnieszka@poczta.onet.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Bogdan Hołownia
(bodzio1)
Nowicjusz
Niechce być niegrzeczny ale zakładanie anteny cyfrowego polsatu poza granicami polski jest nielegalne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
ANIA SZALIŃSKA
(Aniap)
Wiking
a to że jest nielegalne to my wiemy))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok