Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Koszt pozycjonowania strony na rynkach zagranicznych - Norwegia

Czytali temat:
iksiński igrek Jan Maryjan KRZYSZTOF MARCINIAK Angelika Mojak noregg Karolina Zając Maciej Trzcinski Riggman (1766 niezalogowanych)
65 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Początkujący
Jaki byłby orientacyjny koszt pozycjonowania na rynkach zagranicznych (1 kraj=1 rynek). Chodzi o frazy z ktorych mam z zagranicy jakis poziom konwersji na sklepie, ale to tylko wskazuje że mógłby on być jeszcze większy. Branża technologiczna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Moim zdaniem lepiej jest jednak poszukac agencji w Polsce, wiele z nich specjalizuje się w pozycjonowaniu stron również za granicą. Cokolwiek będziesz chciała zrobić: złapać starą domenę pod zaplecze, kupić artykuł z linkiem, poszukać miejscówek, będzie raczej drożej niż taniej - bo będzie wymagało więcej pracy i dodatkowego researchu.
magazynprzedsiebiorcy.pl/jak-dobrze-wybr...tware-house-4-porady

Na stronie jest wiele porad jak wybrać dobrze software house . Poczytaj sobie.

Jak dobrze wybrać software house? 4 porady - Magazyn Przedsiębiorcy Stworzenie własnego oprogramowania to potężna inwestycja nie tylko pieniędzy, ale też czasu i energii. Właśnie dlatego dobrze jest rozejrzeć się za software magazynprzedsiebiorcy.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok