Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
3 Posty
Ulka17
(Ulka17)
Wiking
Potwierdzam jest super
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
ela kowal
(elakowal)
Nowicjusz
Gratuluje wspanialej wymiany zdan. Prostactwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
hankamilan
(hankamilan)
Wiking
polecam Curry and ketchup na Majorstuen, przystepne ceny, minus za dekoracje: mnustwo ukurzonych bibelotow probowalam juz wiekszosc pozycji wszyskie mi skamuja oraz Fiskeriet na Youngstorget 2 , fish and chips za 160 KR a jak bierzesz na wynos to za 99 kr. i pyszna fiskesuppe serwowana z chrupiacym chlebkiem 165 kr a na wynos 119 kr. To jadlam i moge polecic. Jeszcze jest swietna kawiarnia na Majorstuen, ktora prowadzi Wloch, serwuje pyszne burita z kurczakiem, vegetarianskie, bylam raz i na pewno wroce. Nie moge odnalezc miejsca w necie.
pozdr.

pozdr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Czy ktoś prowadził swój lokal w lokalu mniejszym niż 30 m2? Czy jest to możliwe?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Początkujący
Z półproduktów, czy od podstaw? Dasz radę nie krzyżować linii brudnej i czystej? Przede wszystkim czy pomiescisz się z produkcją i zapasami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Misiek91 napisał:
Napisałem taką cene bo nigdy tu nigdzie nie byłem i nie mam pojęcia ile muszę zapłacić za np jakąś rybe.

Brawo. Nigdzie, nigdy tu nie byłeś, albo nie widziałam. Jak zarabiasz na tych czytających bez zrozumienia to ja chętnie dołączę do spółki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok