Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Szukam lokalu na salon fryzjerski - Norwegia

3 Posty
Ireneusz Kalinowski
(irek19621)
Wiking
Witam.
Szukam lokalu na salon fryzjerski w Stavanger lub okolicy.Zamierzam przyjechać do Stavanger w lipcu i się rozejrzeć za lokalem i domem do wynajęcia. Mam nadzieję , że znajdę na forum osoby pomocne. Zdaję sobie sprawę jakie są koszta w Norwegii.
Przydała by się osoba mówiąca biegle po Norwesku, którą mógłbym zatrudnić w salonie do obsługi kasy i jako tłumacza.

Kontakt do mnie;
irek19621@interia.eu
tel.+48535395356
Skype; eryk19621
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
irek19621 napisał:
Witam.
Szukam lokalu na salon fryzjerski w Stavanger lub okolicy.Zamierzam przyjechać do Stavanger w lipcu i się rozejrzeć za lokalem i domem do wynajęcia. Mam nadzieję , że znajdę na forum osoby pomocne. Zdaję sobie sprawę jakie są koszta w Norwegii.
Przydała by się osoba mówiąca biegle po Norwesku, którą mógłbym zatrudnić w salonie do obsługi kasy i jako tłumacza.


Norwedzy super sceptyczni do fryzjerow obcego pochodzenia, co nie mowia do tego po norwesku. Wyobraz sobie swoja zone, poszlaby sie obciac do pakistanczyka, czy innego ciemnego, co nie mowi ani be polsku? No watpie? A tak beda ciebie tutaj postrzegac.
Mysle, ze nawet tanie ceny ci nie pomoga.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Ireneusz Kalinowski
(irek19621)
Wiking
Sądzę , że sceptyczni to są właśnie Polacy którzy oceniają innych według siebie samych.
Ja nie potrzebuję takich rad które prowadzą do kuchni Polskiej emigracji.
Znalazłem już konkretną osobę , życzliwie pomocną , więc proszę nie odpowiadać na post.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
irek19621 napisał:
Sądzę , że sceptyczni to są właśnie Polacy którzy oceniają innych według siebie samych.
Ja nie potrzebuję takich rad które prowadzą do kuchni Polskiej emigracji.
Znalazłem już konkretną osobę , życzliwie pomocną , więc proszę nie odpowiadać na post.


Pewnie za darmo, bo tylko polaki sa zyczliwe za darmo. Jak bedzie chciala piniendze, to juz trza uwazac, bo polaki wyssa z ciebie ostatnia korone.

Zadziwiajace jak osobnicy przekonani, ze ich biznes jest wyjatkowy na rynku nie przykmuja zyczliwych rad ludzi znajacych realia danego kraju od kilkunastu lat.

Zapoznaj sie szybko ze slowem "konkurs" Bo zapewne twoj zaklad szybko weźmie w nim udzial.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Malwina Malminska
(Lady_KM)
Wiking
Popieram inicjatywe, energie, i wiare w siebie.
Zycze powodzenia.
Aby wiecej takich postow tutaj!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Ireneusz Kalinowski
(irek19621)
Wiking
Dziękuję Malwinie za kilka miłych słów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
irek19621 napisał:
Dziękuję Malwinie za kilka miłych słów.

Otworz chlopie razem z malwina, zbudujecie salon na optymizmie i wierze, " ze wszystko jest mozliwe jak sie bardzo chce"

PS Trza bylo napisac, ze potrzebujesz wsparcia i myslenia zyczeniowego, ktore potwierdzi twoja tezo o slusznosci otwarcia tego salonu z tlumaczem.

To sobie klientki poplotkuja..jak to u fryzjera.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Ewa Żółtowska
(Ewula123)
Początkujący
Witam szukam fryzjerki która dojezdża do klienta jak coś to czekam na odpowiedz mieszkam w Randaberg
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok