Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
rangzen napisał:
o ja pier... zaloguje sie człowiek raz na ruski rok na forum i co widzi... żywą frustracje uzewnetrzniającą sie poprzez ubliżanie innym...

gratuluje dojrzałości Panie Gabrielu
o ja pier... zaloguje sie raz na ruski rok i pisze nie na temat...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
oj tam, oj tam....czepiacie sie .....jedni lubia nurkowac w oceanach a inni lubia nurkowanie w smietnikach...

btw...mam nadzieje, ze chlopak tej freeganki wie co ona zre....bo ja to bym zygnal w twarz gdybym mial pocalowac smieciozerke ....


ciekawe czego to jeszcze zjeby nie wymysla.....

moze w ramach oszczednosci wody na swiecie i wogole pseudoekologii zaczna zlizywac z siebie brud zamiast myc sie...jak pieski czy kotki.....beda sobie grzecznie lizac jajeczka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Lindemans napisał:
Spanie może być ... nawet w Pustej Piwnicy z przyłączem ...:
- bieżącej wody ...! .
- Kratką ściekową ... !!! .
- Punktem odpływu ścieków ... ø100-110 ...
- punktem /gniazdo elektryczne /...
- Świetlik ...
- Drzwi ...
- Kratka wentylacyjna ...


Poprawnosc polityczna powiadasz .

OJ nie ładnie , nieładnie ... manipulować tekstem ...
---
Nie chce Mi się wdawać z Tobą , w dyskusje na Mój tok postępowania w tym Śmietnikowym temacie .
---
Jednak , skoro skomentowałaś tak dokładnie , pierwsze zestawienie Mojego Postu .
To może zacytuj pozostałą część i również opatrz odpowiednim komentarzem ? .
---
Oj nieładnie , nieładnie .
---
Jest zasadnicza różnica , między osoba która śmiga po hasiokach i wygrzebuje pożywienie ogłaszając to wszem iż taką ma Ideę .
---
A Osobą , która Oferuje z Piwnicy , zrobić pełnosprawne pomieszczenie mieszkalne , niemniej by takie coś zostało zrealizowane , powinny być spełnione podstawowe techniczne warunki na samym wstępie ... .
---
W Norge , ponad 35% SPOŁECZEŃSTWA , MIESZKA W PIWNICACH na stałe lub czasowo /taka tradycja /, PRZEROBIONYCH NA NORMALNE PEŁNOSPRAWNE MIESZKANIA ...
---
Czy w takim razie i Oni też są nieudacznikami życiowymi i szczurami społecznymi !? .
---

Niemniej , Twoja Wypowiedz w Moim kierunku , w żaden sposób nie spowodowała jak na razie z Mojej strony negatywnych skutków .
---
Cóż rozumiem iż dla zaprezentowania pewnego problemu , chciałaś to wszystko zobrazować Moimi "problemami" .
---
Zapominając o jednej podstawowej rzeczy ...
---
Ja do Norge nie Przyjechałem po lepsze życie , NIE UCIEKŁEM Z POLSKI ... !!! .
---
Ja jestem Tutaj tylko na zwykłej Delegacji , a że przy okazji odpoczywam od polskiego syfu , to tylko same plusy ...
ECH ... zejdź z piedestału frustracji i poprawności politycznej , przy okazji NIE MIESZAJ jak groch z kapustą różnych zdarzeń , ponieważ możesz się ździebko pogubić ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
ewa gg
(czarymary)
Nowicjusz
orsonka napisał:
Hej, sa tu moze jacys freeganie w okolicach??? Ostatnio testujemy tego typu zabawe, jezeli ktos ma ochote sie dolaczyc to kazde towarzystwo mile widziane. oto fotka z jednego wypadu na Sandnes:

Szkoda,że jesteście tak daleko. Hejterami się nie przejmujcie,ludzie z reguły są ograniczeni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty

(dawidderkacz)
Nowicjusz
Właśnie o to chodzi.. o granice.. Czasem trzeba je mieć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty

(dawidderkacz)
Nowicjusz
Wyobrazam sobie wasze randki..


-cześć kaśka idziemy się przejść?

-jasne marku pojdziemy.

-zobacz śmietnik, chodźmy na kolację.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Paula Derkacz
(Pianistka)
Wiking
Jeśli za miesiąc modnym stanie się sranie z balkonu, pod naukowym pojęciem typu "flayingshit" to też będziecie to uprawiać, udając, że wszyscy "światowi" ludzie tak robią?

P.S nikt nie idzie na zakupy po to, by je następnie wyjebać zastanów się, czy jeszcze rok temu, zjadłabyś ciasto, które chwile wcześniej leżało na podłodze, albo użyłabyś widelca, który został oblizany przez jakiegoś kundelka? Albo nie daj boże, jakis przyjemniak nasikałby Ci "obok" talerza wątpię, żebyś to kijem ruszyła
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...i

tak pewnie

chodzi o ruchanie!

najpierw sie smaruja tym

co wygrzebia,a pozniej kopuluja...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
164 Posty

(A.A.Nowak)
Stały Bywalec
Szczerze mówiąc ma to w głęboko w "Nowaku" co tam sobie jecie, gdzie to zbieracie... jeżeli nie kradniecie... Wasza sprawa...

TYLKO BŁAGAM:

JAK BĘDZIECIE GRZEBAĆ W ŚMIECIACH MÓWCIE DO SIEBIE PO ANGIELSKU, ŁAMANĄ ANGIELSZCZYZNĄ, TEKSTAMI Z FILMÓW...
...ALE NIE UŻYWAJCIE JĘZYKA POLSKIEGO


Nikt potem nie powie że w śmieciach grzebał "Freeganin" tylko, że: "Bezdomny Polak"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
A.A.Nowak napisał:
Szczerze mówiąc ma to w głęboko w "Nowaku" co tam sobie jecie, gdzie to zbieracie... jeżeli nie kradniecie... Wasza sprawa...

TYLKO BŁAGAM:

JAK BĘDZIECIE GRZEBAĆ W ŚMIECIACH MÓWCIE DO SIEBIE PO ANGIELSKU, ŁAMANĄ ANGIELSZCZYZNĄ, TEKSTAMI Z FILMÓW...
...ALE NIE UŻYWAJCIE JĘZYKA POLSKIEGO


Nikt potem nie powie że w śmieciach grzebał "Freeganin" tylko, że: "Bezdomny Polak"


Co tam miedzy soba. Ja tu juz gdzies napisalam, ze na CCVest widzialam taka jedna grzebiaca w smietniku macdonaldsa. Sama do siebie gadala, a raczej klęła jaj szewc na norkow, ze jak swinie wszystko zeżrą. Wszystko, to bylo oczywiscie po polsku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok