Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

54 Posty
Tomek B
(rangzen)
Nowicjusz
o ja pier... zaloguje sie człowiek raz na ruski rok na forum i co widzi... żywą frustracje uzewnetrzniającą sie poprzez ubliżanie innym...

gratuluje dojrzałości Panie Gabrielu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
gabriel napisał:
Yatsek napisał:
jeden artykul i nagle kazdy chce byc smieciolazem
TO NIE TAK ... !!! . Ja rozróżniam śmieciarzy , którzy buszują po rewirach na hasiokach za złomem i wszystkim tym co się nadaje na sprzedaż .... / swoista praca , segregatora recyklingu /
i tymi szczurami co zbierają wyrzuconą żywność ... by przeżyć , nie wydając grosza ...
... SWOISTA ... FUNTOZA ... !!! .

masz racje.... freganie to smieciojady ) lepiej??

teraz to ma ladne nazwy jak freeganizm bo teraz mamy epoke tolerancji ale jedzienie ze smietnika to jest smieciokulinaria!!! i zaden wynik na google tego nie zmieni!!!!

a Ty freganko poglady to mozesz miec na kare smierci czy aborcje.. poglady na wychowanie dzieci ale podstawowe rzeczy jak jedzenie ze smietnika nie jest pogladem czy ruchem spolecznym tylko to podchodzi juz pod inny podobny temat: dokonywanie ablucji tylko i wylacznie w celach zdrowotnych a nie ze wzgledow higienicznych... w tej siatce widac bylo pomidorki jablka i inne produkty ktore nie byly pakowane w sterylnych warunkach jak na przyklad sok.. w takich smieciach - w ktorych wy znalezliscie i teraz bedziecie smacznie jesc pomidory (nie bez powodu ktos wyrzuca pomidory, moze pies polizal albo wypadly komus do kibla) - pelno jest szczurow, kotow i innych dziwnych zwierzat ktore przenosza rozne choroby, trucizny i inne wynalzki... a same i smieci maja swoj zapaszek oraz same tworza bardzo zdrowe dla bakterii odcieki
nawet nie jedzac a zwiedzajac takie obiekty kulinarnej rozpusty mozna zlapac porzadna chorobe ukladu nie tylko pokarmowego

byla juz swinska grya, ptasia grypa, szalone krowy a niebawem znow cos sie narodzi i beda to freeganskie przysmaki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
orsonka napisał:...ps jestem kobieta...
JESTEŚ BEZOSOBOWYM ... SZCZUREM ... ! .
---
Sama z własnej nie przymuszonej woli , skazałaś się poza nawias społeczny ...
---
Kiedyś w komunie , Uczelnie płaciły spore pieniądze dla ludzi , którzy doświadczalnie zjadali wytworzone i przeterminowane , chemiczne produkty spożywcze .
---
Tamte króliki doświadczalne ... miały stałą opiekę medyczną , oraz wypłaconą odpowiednią kwotę .
---
A wy co ...!? , trujecie się dobrowolnie i charytatywnie ...
---
Śmiech w komorach kremacyjnych ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
orsonka napisał:
...mozemy byc smieciolazami czy tez szczurami,
ale jestesmy dumni ze swoich pogladow i idei...

No "prosie".

Moze byc jeszcze lepiej!!!

Gdyby tak ...........
"dawac za darmoche"
na SMIETNIKU!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Lindemans napisał: Kim Ty jestes zeby nazywac te dziewczyne smieciem ?
Mozna nad tym dyskutowac, nie zgadzac sie, pozartowac mniej lub bardziej dosadnie, ale wyzywac od smieci ....

Hmm ...
Wiesz , Ty starasz się stosować ogólne zasady współczesnej poprawności politycznej .
---
A Ja mówię otwarcie ... KRÓL JEST GOŁY ....
---
To Nie Ja przyszedłem na To forum ze zdjęciem i rewelacją iż buszuję po śmietniku za pożywieniem .
---
Czy Ty z Twoją ALKOWĄ , wychodzisz na ulicę i pokazujesz Wszystkim Obcym Ludziom , Jakie stosujesz pozycje w łóżku z Własnym Partnerem .
---
Mnie Pedał , Lesbijka , wcale nie przeszkadza , dopóki nie wychodzi z tym wszystkim na ulicę ... !!! .
---
Szanuję każdą religię , do momentu , kiedy nie zezwala zabijać innych , w imię własnej wyższości , nad innymi wyznaniami .
---
To NIE JA Nazwałem tą osobę ŚMIECIEM ... !!! .
---
TO ona sama tak się nazwała .

---
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Spanie może być ... nawet w Pustej Piwnicy z przyłączem ...:
- bieżącej wody ...! .
- Kratką ściekową ... !!! .
- Punktem odpływu ścieków ... ø100-110 ...
- punktem /gniazdo elektryczne /...
- Świetlik ...
- Drzwi ...
- Kratka wentylacyjna ...


Poprawnosc polityczna powiadasz To teraz bede mniej poprawna politycznie (wyraznie preferujesz taka opcje i zapytam, kto po kilku latach pracy w Norwegii gotow jest zamieszkac w wyzej wymienionych warunkach ? Jak dla mnie, to tylko ludzkie szczury i smieci...Czy za takiego sie uwazasz ? Nie ? No coz, ale w takich warunkach w Norwegii moga mieszkac tylko smieci i ludzkie szczury.Po kilku latach pracy kazdy, minimalnie rozgarniety i zaradny czlowiek ma juz taka baze, ze nie zebrze na forum o pusta piwnice, jak szczur. Trzeba bylo mniej czasu i energii zuzywac na wyzywanie ludzi na wszystkich forach i picie wody, a wiecej poswiecic na nauke jezyka i organizowanie swojej przyszlosci w tym kraju(nie pieprz wciaz po kilku latach o dialekcie z Bodø - moj maz pochodzi z okolic Bodø i kilka tygodni zajelo mi "wgryzienie" sie w ich dialekt, tylko ja juz nauczylam sie wczsniej norweskiego)
Zostales z reka w nocniku, bez grosza i szansy na prace i mieszkanie. To nie ja Ci zle wroze, to Ty sam tak pokierowales swoim zyciem. Za duzo i za czesto chciales kierowac zyciem innych, a swoje spi....es (juz nie pierwszy raz, bo barwnie sie tym chwalisz). Kazdy czasem "przytnie" komus, bo pytanie glupawe (jak Twoje o samochod...), bo dzien gorszy, ale Ty przez kilka lat wslawiles sie wyjatkowym chamstwem. Ich lazenie po smietniku nikogo nie boli i nie krzywdzi, a Twoje chamstwo...?

Mam nadzieje, ze teraz lepiej pasuje Ci moja wypowiedz, juz malo poprawna "politycznie", niestety tym razem o Tobie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(sih87)
Maniak
orsonka napisał:
Hej, sa tu moze jacys freeganie w okolicach??? Ostatnio testujemy tego typu zabawe, jezeli ktos ma ochote sie dolaczyc to kazde towarzystwo mile widziane. oto fotka z jednego wypadu na Sandnes:

Jak jeden artykuł może człowieka odmienić...
Szczerze jestem w szoku. Zastanawia mnie do czego jeszcze jest zdolny człowiek, aby nie być "main straemowy". Z drugiej strony brawa za odwagę, ale wydaje mi się, że problemy ochrony środowiska, ekologii i konsumpcyjnego trybu życia można ukazywać w inny sposób.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
O proszę i pomyśleć,że zaczęło się od tego jak wrzuciłam link
Chciała bym was zrozumieć ,nawet pod tym względem,że idąc do sklepu na te wasze zakupy zostawiam 2000 ,no ale niestety nie jestem w stanie ,szczególnie jak się wie dobrze co trzeba wyrzucić i uwierzcie ,że nikt nie wyrzuci dobrego produktu wypiszę co się wywala a z czego się wy cieszycie ...
-produkt wpadł do silnie toksycznej substancji -na gołe oko nic mu nie dolega lub po prostu domestos kapał na kawę
-sklep dostał telefon z góry ...że partia towaru z czego wy się tak cieszycie ZOSTAŁA SKARŻONA JUŻ NA PRODUKCJI bezzwłocznie wszystko usunąć ze sklepu do śmieci,akcja wtedy jest nie ziemska wyścig kierownika z pracownikami kto szybciej wyrzuci czekoladki ,bułeczki ,soczki ,paróweczki ,piwko
smacznego młodzi jesteście więc wiele strawicie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty

(dawidderkacz)
Nowicjusz
Śmieciem nazywać, to za dużo, bo to dość brzydkie określenie..
Ale smieciarz.. oczywiscie.
Nie zawsze lubię wypowiedzi yatska i gabriela ale jednak teraz mają 100% racje.
Bo grzebać w kontenerach i śmietnikach to "lekka" przesada.
ktoś kto wyrzucił kilogram jablek nie wyrzucił sobie ich od tak, bo po jaki ch..j miał by je kupować? specjalnie dla śmieciojadów?
widziałem tam mleko.. nie polecam pic mleka które stoi 2 godziny poza lodówką..
a w smietniczku na pewno lezało dłuzej..




Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
To jakaś paranoja, aż się wierzyć nie chce!!! wyjechać za granice, jeść śmieci i chwalić się tym dookoła i namawiać innych prezerwatywy zużyte też zbieracie i przewracacie na lewą strone? brzydze sie takimi jak wy!!!! młodzi zdrowi... lepiej siądźcie pod sklepem z kartką: JESTEŚMY PIERDOLNIĘCI ZBIERAMY NA LEKARZA!!!...aż miło bo właśnie jadę zaraz na zakupy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok