Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia promocjina S1 i EKUZ

Zamów teraz

Czytali temat:
tommy plee Jarek Grudzień Przemyslaw Piskorz Ona k Agnieszka K LENKA2011 (4282 niezalogowanych)
352 Posty
Katarzyna Jakubowska
(Katarzyna)
Stały Bywalec
bogdanor1 napisał:
Jasta 102 - Hvis du vil å kjåpe en bil - du må snakke--f.e. -jeg vil å kjåpe en bil ! HvilkeN bil du vil å kjåpe ? Jeg vil Å kjåpe f.e.denne bil mersedes bens 2009 ! Hvilken bil kan du foreviser meg ? Vi har nytt tilbut til deg - f.e. ny Mersedes bens før 2010 fra f.e.2.250 .kr. Hva menner du om det ? Pozdrawiam cieplutko ! Mennig min ! Hvis vil du kjåpe en bil - vellkomen til oss ! Pozdrawiam ! Bez Urazy ! JASTA 102 !z SZACUNECZKIEM !

Z jakiej przyczyny po czasowniku modalnym vil znalazło się "å"? A co z inwersją? Oj....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Sylwia B.
(sylwka)
Wiking
Juz Kasiu poprawilam P. Bogde Byla pomylka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Katarzyna Jakubowska
(Katarzyna)
Stały Bywalec
Sylwko,

Rzeczywiście cały temat założony przez Barbarę jest nie do przecenienia. Jest nauczycielką z zawodu i pasji. Wielu z nas korzysta z jej porad językowych, tak dla siebie samych do życia codziennego jak i na przykład przed podejściem do egzaminów językowych.

Kolega Veileder także nauczycielem / popraw mnie proszę jeżeli się mylę ale tak pamiętam, że kiedyś pisałeś/.

Czytaj, pytaj i praktykuj. Życzę powodzenia i trzymam kciuki!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Sylwia B.
(sylwka)
Wiking
Dziekuje Kasiu. Jezyk norweski to dla mnie teraz priorytet. Mnostwo czasu poswiecam na zdobycie jakiejs wiedzy i staram sie. P. Barbary watek jest bezcenny. Jestem w trakcie

Ja rowniez pozdrawiam i zycze milego wieczoru
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów

(Veileder)
Stały Bywalec
Ja tez jestem til din disposisjon!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów

(Veileder)
Stały Bywalec
Katarzyna napisał:
Sylwko,

Rzeczywiście cały temat założony przez Barbarę jest nie do przecenienia. Jest nauczycielką z zawodu i pasji. Wielu z nas korzysta z jej porad językowych, tak dla siebie samych do życia codziennego jak i na przykład przed podejściem do egzaminów językowych.

Kolega Veileder także nauczycielem / popraw mnie proszę jeżeli się mylę ale tak pamiętam, że kiedyś pisałeś/.

Czytaj, pytaj i praktykuj. Życzę powodzenia i trzymam kciuki!


You got me!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Sylwia B.
(sylwka)
Wiking
Dzieki Veileder Narazie jestem w trakcie czytania norw. ksiazki, wiec przyswoje sobie (mam nadzieje) niektore zasady, moze cos mnie bardziej oswieci W razie co, to wiem do kogo sie zwrocic z pomoca- Veileder Dzieki wielkie za kazda pomoc w tym watku


Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Sylwia B.
(sylwka)
Wiking
Boze...Na ktory watek bym nie weszla, tam klotnie. Myslicielu, to moj watek, w ktorym chcialam sie dowiedziec czegos wiecej o jezyku-a jesli chcesz sie klocic, to zaloz swoj wlasny, bo pozniej jest ciezko ludziom, ktorzy wchodza w ten temat znalezc wlasciwa odpowiedz, bo na kazdym kroku klotnie i docinki
Moj watek, to nie jest sprawdzanie swojej wiedzy i nikt tu ze soba nie konkuruje, tylko stara sie pomoc innym. Prosze, nie niszczcie tego

Pozdrawiam i prosze o wyrozumialosc, gdyz naprawde ciezko mi wylowic z tych 5ciu stron komentarzy jakas korzystna odpowiedz, bo na kazdym kroku docinki, zanim odpowiedz na moj post.

Milego dnia dla wszystkich Forumowiczow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
251 Postów

(broom feie)
Stały Bywalec
powiatowy myśliciel napisał:
zadzwoń do mnie cwelu i wtedy porozmawiamy sobie przez telefon -- zobaczymy jak
PROWOKUJESZ...
Obrażasz , Niecenzuralnie
I w końcu doigrasz się ...
Panie "powiatowy"!!! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
nie ośmieszaj się broom feie , bo żal czytać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok