Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Liceum - Norwegia

Czytali temat:
Eliza K Justyna p Jon Doe Elżbieta Wojtala Nicole po ojcu iza ra Agnieszka Kajka Joanna Kuchnicka Magdalena Szabla Tanie CHRUPANIE Arkadiusz Bytner Aneta Kręzołek Agnieszka Kołodziejska Ilona_Baczewska (1174 niezalogowanych)
2 Posty
Aneta Kręzołek
(Malinaxb)
Wiking
Witam wszystkich Choć chodzę do 9 klasy to i tak mi nie dużo zostało czasu bo w 10 muszę wybrać kierunek. No więc jaki w Norwegii najbardziej kierunek się opłaca?
Moja mama chcę żebym poszła na Helse ale jak chcę na fryzierstwo nie wiem dobrze że za dobrej pracy po fryzierstwie też nie ma :/ a moje oceny nie są też cudowne pewnie wyjdę na 3 i możliwe 4 i teraz dylemat jakie kierunki mogę jeszcze wybrać na tych ocenach i żebym też najgorzej nie zarabiała . Bo na adwokata to ja raczej szans to nie mam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Hei
Mama dobrze radzi..
Helse to b.duza ilosc mozliwosci...mozesz byc od sykepleier do pracownika ktory pracuje z starszymi osobami lub rusproblem. ..w miedzy czasie dorosniesz wiecej o mpze 3letnie studia psychologiczne. ..
W tym co ci radzimy to zawsze znajdziesz prace...ja pracuje a tez kiedys chcialam jak ty byc fryzjerem....dzis pracuje w helse i bardzo cenie sobie te prace..Tylko nikt sila cie nie namowi sama musisz chciec...Pomysl czy to niie fajnie komus pomoc i byc doceniamym...no ale twoj wybor....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
132 Posty

(crow)
Stały Bywalec
Yrker og kompetanser

Yrker som bygger på Vg1 helse- og oppvekstfag
Aktivitør
Ambulansearbeider
Apotektekniker
Barne- og ungdomsarbeider
Fotterapeut
Helsefagarbeider
Helsesekretær
Hudpleier
IKT-servicemedarbeider
Ortopeditekniker
Portør
Tannhelsesekretær

Zeby zostac sykepleier musisz miec studiekompetanse. To mozesz zdobyc na cztery rozne sposoby. Mysle ze dosc dokladne informacje na ten temat dostaniesz u swojego doradcy szkolnego.

Fryzjer...........hm.....bardzo ciezki zawod. Ogromna ilosc fryzjerow konczy swoja kariere zawodowa przed czasem ze wzgledu na belastningsskader. Tym niemniej, jezeli twoje zainteresowania sa w tym kierunku to dlaczego nie?
O zatrudnienie jednak po HO (jak Nicole pisze) nie ma sie co obawiac. Zapotrzebowanie jest ogromne i bedzie jeszcze wieksze.
Lykke til !
info: vilbli.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok