Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Marzena D........a Justyna G Przemyslaw Filipiak Milena Mil OleOleOle24 Mariusz Matczak Wiktoria Michaliszyn Wieta Katarzyna92 (7412 niezalogowanych)
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
JohnFru napisał:
Do rzetelnykuba:
Wiem, że w trybie wieczorowym można studiować na Akademii Wychowania Fizycznego (spolszczyłem nazwę ) w Oslo - Idrettshøyskolen. Niestety wyłącznie po norwesku i tylko na poziomie bachelor'a

Dołączam się do tematu. Szukam kontaktu z ludźmi którzy studiują bądź studiowali na NTNU, UiT lub
UiN (Universitet i Nordland - Bodo)
.
Chciałbym poznać ich opinię na temat danych uczelni.
Przede wszystkim na temat poziomu nauczania, stosunku na linii wykładowca-student, wielkości grup na zajęciach, oraz co nieco odnośnie życia towarzyskiego

Szczególnie pomocne będą opinie osób z kierunków natural sciences.

Pozdrawiam!


Co prawda nie studiowalem na uczelniach podanych przez Ciebie, ale koledzy i kolezanki z pracy chwialili sobie UiT. Grupy zalezne od roku studiow i liczby chetnych na dany kierunek. Tak jak wszedzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Kuba Rzetelny
(rzetelnykuba)
Wiking
Dzieki za odpowiedz, chodzilo mi np. o Europastudier albo medievitenskap lub cos innego na UiO. W pracy mi tez tylko powiedzieli o nettstudier albo o kursach doksztalcajacych ale ja jestem zainteresowany bachelorem.


JohnFru napisał:
Do rzetelnykuba:
Wiem, że w trybie wieczorowym można studiować na Akademii Wychowania Fizycznego (spolszczyłem nazwę ) w Oslo - Idrettshøyskolen. Niestety wyłącznie po norwesku i tylko na poziomie bachelor'a
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Jasiek K
(jasheq)
Wiking
Ja od 2 miesięcy studiuje w Bergen na wydziale Biomedycyny. Nie jest lekko bo zajęcia są i na wydziale Medycyny (ze studentami medycznymi) i na wydziale Informatyki. Podejście do studentów jest świetne także polecam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(sienkiewiczk)
Wiking
Jeżeli chodzi o UiS (Stavanger) to można zacząć studia od NOMSy (rok studiowania języka norweskiego), potem można pójść na wybrany przez siebie kierunek. Studia są płatne. Można tu przyjechać, aby studiować drugi stopień,bądź też na zasadzie wymiany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(daria13)
Wiking
Hej,a czy ktoś z was może powiedzieć jak sie na takie studia dostać ? Wiem,że wszystko jest w internecie ale chciałabym poznać opinie kogoś z Polski,kto się dostał na studia tutaj. Ja chciałabym iść na inżynierie i wiem,że trzeba tutaj mieć dodatkową matematyke,ja niestety takiej nie mam i chciałabym wiedzieć,czy taka osoba ma szanse się dostać na inzynierie ? Albo co trzeba zrobić,żeby się dostać ? Wiem,że podstawa to norweski,ale idę na kurs,więc to nie będzie problem dla mnie. Jaki jest poziom przyjmowania na studia ? Słyszałam,że norwedzy nie przykładają się bardzo do nauki,więc mam nadzieje,że dostać można się łatwo

Dzięki za odpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
Jak juz mowa o studiach to i ja sie spytam o cos Czy mozna zaczac studia od stycznia na BI w Oslo? Moze ktos co studiuje powie mi wiecej o studiach na BI w Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok