Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
maja_sle
(maja_sle)
Wiking
Witam,

Mam pytanie - córka zaczyna teraz 2 klasę liceum w Polsce ale prawdopodobnie będziemy wyjeżdżać do Norwegii. Córka nie zna norweskiego, angielski tylko trochę.
Proszę o informację jak wygląda sprawa z liceami w Oslo?
Czy są klasy dla obcokrajowców? Nauczanie języka? Jakie trzeba spełnić warunki, żeby się dostać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
maja_sle napisał:
Witam,
Mam pytanie - córka zaczyna teraz 2 klasę liceum w Polsce ale prawdopodobnie będziemy wyjeżdżać do Norwegii. Córka nie zna norweskiego, angielski tylko trochę.
Proszę o informację jak wygląda sprawa z liceami w Oslo?
Czy są klasy dla obcokrajowców? Nauczanie języka? Jakie trzeba spełnić warunki, żeby się dostać?
Wszystko zależy od profilu danego Norweskiego Liceum. Najlepiej jest wejść samemu na stronę kuratorium i tam poszukać konkretnych i aktualnych danych.
Tu na forum, parę lat temu, był już poruszany ten temat i była podana strona urzędu do spraw szkolnictwa ogólnego. Jednak to żmudna szukanina.
Łatwiej będzie wpisać w necie i poszukać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
maja_sle napisał:
Witam,
Mam pytanie - córka zaczyna teraz 2 klasę liceum w Polsce ale prawdopodobnie będziemy wyjeżdżać do Norwegii. Córka nie zna norweskiego, angielski tylko trochę.
Proszę o informację jak wygląda sprawa z liceami w Oslo?
Czy są klasy dla obcokrajowców? Nauczanie języka? Jakie trzeba spełnić warunki, żeby się dostać?

Moze ta strona cos pomoze:
www.vilbli.no/nb/nb/oslo/fylke/f
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok