Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Przeprowadzka i praca - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Jan Maryjan Joanna Kuchnicka mart enty Kasia K boj fra oszlo Woj84 adi220 MałaMi2021 Adam Pustelnik (2588 niezalogowanych)
1 Post
MałaMi2021
(MałaMi2021)
Wiking
Witam serdecznie. Wraz z narzeczonym planujemy przeprowadzkę do Trondheim na przełomie maja/czerwca. Aktualnie pracujemy w fabryce rybnej na północy Norwegii. Czy ktoś mógłby polecić jakie firmy w tej samej branży w Trondheim? Interesuje mnie także każda inna praca, sprzątanie czy produkcja.
Narzeczony parę lat pracował w branży budowlanej, przy wykończeniach, a także przy spawaniu i stolarce ogrodowej.
Właśnie rozpoczęliśmy kurs języka norweskiego.
Szukamy stałej pracy na dłuższy okres czasu.Czy ktoś mógłby polecić konkretne miejsca, gdzie możemy złożyć CV? Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
lilyerikson
(lilyerikson)
Początkujący
Ja myślę, że przed każdą przeprowadzką warto się przygotować choćby mentalnie i informacyjnie. Ciekawy artykuł o tym jak transportować i magazynować meble można przeczytać tutaj topmagazyny.pl/jak-transportowac-jak-magazynowac-meble. Co do samej przeprowadzki to na pewno warto wynająć dobrą firmę no i przede wszystkim przeznaczyć sobie na to sporo czasu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok