Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Potrzebuje pomocy. - Norwegia

5 Postów

(olusia353)
Wiking
Hej
Moja koleżanka przyjechała do męża. Miała najpierw podszkolić się języka. I poszukać pracy ale w ostatnich dniach źle się czuła. I zrobiła sobie test ciążowy wyszedł pozytywny. W środę idzie do ginekologa.Jak ona obliczyła był by to 5 albo 6 tyg. Co mam zrobić by miała tu ubezpieczenie. Jej mąż ma umowę tu na stałe. Proszę o pomoc w tej sprawie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
olusia353 napisał:
Hej
Moja koleżanka przyjechała do męża. Miała najpierw podszkolić się języka. I poszukać pracy ale w ostatnich dniach źle się czuła. I zrobiła sobie test ciążowy wyszedł pozytywny. W środę idzie do ginekologa.Jak ona obliczyła był by to 5 albo 6 tyg. Co mam zrobić by miała tu ubezpieczenie. Jej mąż ma umowę tu na stałe. Proszę o pomoc w tej sprawie.


To jusz chiba jakowas epidemyja siem zrobila.
Koleszance powiec, rze tutaj to aborcyja dozwolona a i bachora mozna adoptowac
( dobrowolnie abo nie ).

Jak koleszanka siem bydzie upierala coby dac zycie to jej powiec rze niech se idzie do dochtora za pieniondze. Im dochtor lepszy tym jest drozszy. W koncu nie kce ona
( koleszanka ) oszczendzac na cionzy chiba?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
olusia353 napisał:
Hej
Moja koleżanka przyjechała do męża. Miała najpierw podszkolić się języka. I poszukać pracy ale w ostatnich dniach źle się czuła. I zrobiła sobie test ciążowy wyszedł pozytywny. W środę idzie do ginekologa.Jak ona obliczyła był by to 5 albo 6 tyg. Co mam zrobić by miała tu ubezpieczenie. Jej mąż ma umowę tu na stałe. Proszę o pomoc w tej sprawie.


KOPULACJA POLAKÓW JAK U TYCH Z CĘRĄ CIEMNĄ I CZARNĄ(!) W NORWEGII(!)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Koleżanka powinna przejść przez łączenie rodzin i uzyskać pozwolenie na pobyt w kraju. W ten sposób będzie ubezpieczona.
Zgłoś wpis
2 Posty
Pio-instal@wp.pl
(Pio-instal@wp.pl)
Wiking
hej najpierw niech zaloguje sie na udi.no i umówi wizyte na policji tak zwane łączenie rodzin czeka sie około 2 tyg akt.Potrzebny wam bedzie przetułmaczony akt ślubu Dostanie pozwolenie na pobyt,i tego samego dnia mozna isc do skate o nadanie numeru podatkowego i juz mozna kozystać z ubezpieczenia małzonka nawet na 2 dzień.Trzeba jedynie podkreslic ze żona jest w ciązy i chce sie skonsultowac z lekarzem.NIe powinno byc problemu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
olusia353 napisał:
Hej
Moja koleżanka przyjechała do męża. Miała najpierw podszkolić się języka. I poszukać pracy ale w ostatnich dniach źle się czuła. I zrobiła sobie test ciążowy wyszedł pozytywny. W środę idzie do ginekologa.Jak ona obliczyła był by to 5 albo 6 tyg. Co mam zrobić by miała tu ubezpieczenie. Jej mąż ma umowę tu na stałe. Proszę o pomoc w tej sprawie.

---------------
No jeśli widziała męża po raz ostatni przed wizyta jakieś 8 tyg. temu to faktycznie trudno będzie jakoś pomoc. Hm....wiem,że Janek Stary ma dobre pomysły, ale....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(olusia353)
Wiking
Dziękuję za pomoc. Widać , że można jeszcze na kimś polegać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(olusia353)
Wiking
Josef Satan i John Born. Jak nie umiecie pomóc to dla siebie zostawcie głupie komentarze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Krystian85 napisał:
olusia353 napisał:
Hej
Moja koleżanka przyjechała do męża. Miała najpierw podszkolić się języka. I poszukać pracy ale w ostatnich dniach źle się czuła. I zrobiła sobie test ciążowy wyszedł pozytywny. W środę idzie do ginekologa.Jak ona obliczyła był by to 5 albo 6 tyg. Co mam zrobić by miała tu ubezpieczenie. Jej mąż ma umowę tu na stałe. Proszę o pomoc w tej sprawie.

---------------
No jeśli widziała męża po raz ostatni przed wizyta jakieś 8 tyg. temu to faktycznie trudno będzie jakoś pomoc. Hm....wiem,że Janek Stary ma dobre pomysły, ale....

świetny z ciebie kochanek
znamy się od dwóch tygodni, a ja już w trzecim miesiącu ciąży
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(olusia353)
Wiking
jasta102 napisał:
Krystian85 napisał:
olusia353 napisał:
Hej
Moja koleżanka przyjechała do męża. Miała najpierw podszkolić się języka. I poszukać pracy ale w ostatnich dniach źle się czuła. I zrobiła sobie test ciążowy wyszedł pozytywny. W środę idzie do ginekologa.Jak ona obliczyła był by to 5 albo 6 tyg. Co mam zrobić by miała tu ubezpieczenie. Jej mąż ma umowę tu na stałe. Proszę o pomoc w tej sprawie.

---------------
No jeśli widziała męża po raz ostatni przed wizyta jakieś 8 tyg. temu to faktycznie trudno będzie jakoś pomoc. Hm....wiem,że Janek Stary ma dobre pomysły, ale....

świetny z ciebie kochanek
znamy się od dwóch tygodni, a ja już w trzecim miesiącu ciąży


Widzę ktoś się pyta o pomoc a was to bawi ciekawa jestem jak byście to wy byłi w takiej sytuacji. Czy dalej by to was bawiło.... widać, że z wiekiem to z wami co raz gorzej... Miłego dnia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok