Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Poszukiwanie noclegu w Tonsberg - Norwegia

7 Postów
loki-koki
(loki-koki)
Wiking
Cześć

Mój narzeczony niedawno przyleciał do Norwegii do pracy, niestety został wystawiony przez swoich znajomych - i nie ma gdzie przenocować. Nie chcemy by płacił w hotelach bo nie są tanie tym bardziej, że nie jest na wczasach.

Czy ma ktoś może wolny pokój, wolne miejsce w pokoju bądź znajomą osobę która mogłaby pomóc?

Czy znajdzie się ktoś kto przywróci nam wiarę w pomoc od ludzi? Już w niejednym miejscu pytał i niejednych ludzi (i Polaków i Norwegów) nie znalazł się nikt.

Na pewno się odwdzięczymy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Chodzi o nocleg czy zalatwienie pracy i mieszkania?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Finn.no 4000kr. za pierwszy miesiac + 4000kr. kaucji. Jutro sobie cos znajdzie i bedzie mogl spokojnie chodzic do pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
loki-koki
(loki-koki)
Wiking
Przede wszystkim chodzi o nocleg, przy tym też poszukuje pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
loki-koki napisał:
Cześć

Mój narzeczony niedawno przyleciał do Norwegii do pracy, niestety został wystawiony przez swoich znajomych - i nie ma gdzie przenocować. Nie chcemy by płacił w hotelach bo nie są tanie tym bardziej, że nie jest na wczasach.

Czy ma ktoś może wolny pokój, wolne miejsce w pokoju bądź znajomą osobę która mogłaby pomóc?

Czy znajdzie się ktoś kto przywróci nam wiarę w pomoc od ludzi? Już w niejednym miejscu pytał i niejednych ludzi (i Polaków i Norwegów) nie znalazł się nikt.

Na pewno się odwdzięczymy!


Poszukajcie w ogłoszeniach: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/dom+i+mieszkanie
Zgłoś wpis
7 Postów
loki-koki
(loki-koki)
Wiking
W ogłoszeniach nie widzę niczego z Tonsberg,

chodzi tylko o jedną lub dwie noce z dostępem do internetu -
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Pewnie tylko camping zostaje. Teraz jest w Tønsberg festiwal, wiec wszystko co tansze powynajmowane. Na campingach maja darmowy internet.
www.skallevold-camping.no/home
furustrand.no/camping
Jak sie chlopak pospieszy, to moze uda mu sie jeszcze dostac w Jula lub Biltema maly i tani namiot. Rok temu w drugim dniu festiwalu w calym Tønsberg wszyskie male namioty byly juz wysprzedane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
loki-koki
(loki-koki)
Wiking
Kochani, jutro mój narzeczony wyrusza dalej w podróż - potrzebuje tylko jednego noclegu i dostępu do wody by się odświeżyć przed wyjazdem. Znalazłaby sie dobra dusza która zechciałaby mu pomóc? Prosimy tylko jedną noc w Tonsberg.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
pufff
(pufff)
Nowicjusz
no wiesz... ja ostatnio byłem w podobnej sytuacji i.... 5 nocy spałem w namiocie w lesie. korona mu z głowy nie spadnie jak do toalety musi w krzaki iść a internet to albo na campie albo większych sklepach znajdzie bez problemu. Po za tym karz chłopu do chałpy wrócić bo szanse ma małe na znaleźenie pracy w ten sposób. Początki bywają trudne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Marekkkk)
Wiking
Pomoglem paru osobom
....wdzięczność???????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok