Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
(2153 niezalogowanych)
29 Postów
Lidka W
(lotka)
Wiking
latifa napisał:
hej patim dziekuje ci bardzo za pomoc Napisze ci jutro rano jak oni się nazywają, bo męża nie ma a on nie pamięta tej nazwy.Musi sprawdzić w papierach.Nie chce grzebać mu sama w biurze, bo będzie marudzenie,że teraz to on nic już nie może znaleźć.heheMoże uda się szybko wymiksować.Pozdrawiam

nie mogę teraz znaleźć w swoich papierach,ale mój mąż miał ten sam problem.
Też się niby na coś zgodził telefonicznie. Zaczęły przychodzić faktury do zapłaty.
Udało mi się z tego wymiksować. Napisałam do nich pismo (nie mam go nigdzie zapisanego, a chciałam ci wysłać), że nie wiem czego dotyczą te faktury i za co mam płacić,skoro nie podpisywałam żadnego kontraktu z nimi. Odpisali mi, że kontrakt został podpisany ustnie (wystarczyło,że mąż przez tel chociaż raz powiedział ''ja''.
Odpisałam jeszcze raz, że nie mam żadnego kontraktu na papierze i za nic nie zapłacę. Po 2 pismach od jakiś 1,5 roku mamy święty spokój. Faktur oczywiście nie zapłaciliśmy. Spróbuj z nimi pisać i upierać się przy tym,że nie masz kontraktu na żadne usługi świadczone przez nich.
Ten temat był już opisywany na forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
glisto jedna jestes tak ograniczony ze nie wpadles na to ze w inkasso to ja jestem kreditor
i za fakture na 3000 ,jak i na 37 000 zawsze najpierw doliczaja 945kr dla debitorer
a kilka juz wyslalem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
justa b.
(latifa)
Wiking
Patim to się nazywa VERDUN GROUP. siedziba w Londynie.Wszystko jest po norwesku.Cos probowalismy tłumaczyć przez gogle, ale wiesz jak wygląda to tłumaczenie. masło maślane etc..To chyba są jakieś ubezpieczenia, ale nie jestem pewna do końca. Może cos słyszałeś o tej firmie. Fakture przysłali do opłacenia kolejnej składki i wlasnie nie wiemy czy jest sens płacić. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
18 Postów
justa b.
(latifa)
Wiking
Wielkie dzięki.Jestem nowa na tym portalu wiec rozumiesz Faktycznie chyba musze wysłać pismo, bo mam adres wiec zaraz się za to wezmę.Dobrze, ze jakas koperta z adresem została, bo mąz wkurzony jak nietoperz porwał wszystko a ja w ostatniej chwili znalazłam skrawek z adresem Dziękuję, buziaki.Papapa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok