Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szukam pracy - okolice Drammen - Norwegia

5 Postów
alysondk
(alysondk)
Wiking
Witam, nazywam się Alicja i w tym roku kończę 24 lata. Mieszkam obecnie w Drammen. W razie czego dojazd pociągiem - np do Oslo to żaden problem.
Szukam pracy przy sprzątaniu ale chętnie podejmę pracę również przy produkcji czy opiece przy dziecku. Pracowałam już dorywczo przy sprzątaniu biur i klatek schodowych. Znam język angielski, ukończyłam właśnie kurs norweskiego A1 na folkeuniversitetet i zamierzam kontynuować naukę. Jestem osobą zmotywowaną, pozytywną, spokojną, kulturalną i szybko uczącą się. Bez nałogów. Nie posiadam prawa jazdy ale w tym roku zamierzam to nadrobić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
alysondk napisał:
Witam, nazywam się Alicja i w tym roku kończę 24 lata. Mieszkam obecnie w Drammen. W razie czego dojazd pociągiem - np do Oslo to żaden problem.
Szukam pracy przy sprzątaniu ale chętnie podejmę pracę również przy produkcji czy opiece przy dziecku. Pracowałam już dorywczo przy sprzątaniu biur i klatek schodowych. Znam język angielski, ukończyłam właśnie kurs norweskiego A1 na folkeuniversitetet i zamierzam kontynuować naukę. Jestem osobą zmotywowaną, pozytywną, spokojną, kulturalną i szybko uczącą się. Bez nałogów. Nie posiadam prawa jazdy ale w tym roku zamierzam to nadrobić.


tutaj sprawdź: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/strona1.html?order=dn
Zgłoś wpis
5 Postów
alysondk
(alysondk)
Wiking
Dziękuję, sprawdzałam i zgłosiłam się już do niektórych ofert.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...ladna historia Alicjo
...życzymy udanego pobytu w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok