Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Strzelnica - Norwegia

1635 Postów
Maniak
czy ktos z Was orientuje sie czy jest jakas strzelnica w okolicy Oslo, gdzie mozna sobie pojsc, wypozyczyc bron i poprostu postrzelac??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Bizi mam nadzieję, że ci tematu nie rozwalę, ale ty jakiś nerwus jesteś Poszukaj lepiej jakiegoś tai chi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
gama28 napisał:
Bizi mam nadzieję, że ci tematu nie rozwalę, ale ty jakiś nerwus jesteś Poszukaj lepiej jakiegoś tai chi

ja nerwus? no cos ty ..., czasami mnie tylko "nerw" chwyci jak czytam posty hehe...

a strzelnicy i tak szukam, w PL mam...buu a tu niema....i nudze sie..musze na silownie za to chodzic i sie pocic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
549 Postów
Grzegorz K
(Grzes203)
Wyjadacz
BiZi napisał:
czy ktos z Was orientuje sie czy jest jakas strzelnica w okolicy Oslo, gdzie mozna sobie pojsc, wypozyczyc bron i poprostu postrzelac??

Jest takie miejsce w centrum Oslo, nazywa się Grønland. Nie wiem tylko w którym bloku można broń kupić lub pożyczyć.
Udanych łowów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Tu cos jest bizi :

www.aktivioslo.no/skytebaner.php

www.skytebanen.no/

albo zapraszam do nas - widzis kogos "znajomego" na zdjeciu ? ( 4. chlopczyk od lewej ?)

www.dfs.no/svenningdal/

Pozdrowienia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Grzes203 napisał:
BiZi napisał:
czy ktos z Was orientuje sie czy jest jakas strzelnica w okolicy Oslo, gdzie mozna sobie pojsc, wypozyczyc bron i poprostu postrzelac??

Jest takie miejsce w centrum Oslo, nazywa się Grønland. Nie wiem tylko w którym bloku można broń kupić lub pożyczyć.
Udanych łowów.


Od razu widać, ze rzadko tam bywasz. Co sobote jest tam pchli targ.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
A G
(dron68)
Nowicjusz
Nie wiem jak w Oslo ale w Bergen jest kilka strzelnic.Tylko broni ci nie dadza,musisz miec ukonczony kurs(w przypadku pistoletu)Chyba masz znajomego co ma bron,to da ci postrzelac na wlasna odpowiedzialnosc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
tutaj nawet na proce i rzucanie kamieniem trzeba miec kurs
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
wojt-as
(wojt-as)
Wiking
Czołem.
Jestem instruktorem strzelectwa sportowego i bojowego. Właśnie od tygodnia jestem ojcem i postanowiłem poszukać lepszej perspektywy dla mego syna i szukam pracy, pomyślałem o Norwegii. Tutaj w Polsce obsługuję kilku Norwegów miesięcznie i tak się zastanawiam czy nie spróbować robić tego w Norwegii. Był ktoś w końcu na tej strzelnicy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jack3
(jack3)
Wiking
Witam, mam podobne pytanie czy ktoś z Państwa strzela rzutki w okolicy Stavanger, czy jest jakaś strzelnica ?
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok