Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

44 Posty
Nowicjusz
witam . na strzelnice mysliwska musisz mieć pozwolenie na bron , na strzelnice sportowa tez jak wyżej .Bez pozwolenia możesz postrzelać z pistoletu na wode .pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
ja ja
(szefno)
Początkujący
Na strzelnice nie potrzebujesz pozwolenia, wystarczy ze pojdziesz kiedy jest rekrutteringskyting, zazwyczaj dwa razy w tygodniu. I w te dni mozesz sobie postrzelac, ewentualnie zrobia ci krotkie szkolenie jak jestes calkiem zielony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Piotr K
(master_of_yacht)
Wiking
............nieprawda...........w czasie kursu pozyczaja Ci bron. W cene kursu wchodzi wypozyczenie pistoletu, amunicja I oczywiscie teoria itd. Gdy juz bedziesz mial kurs zaliczony wtedy musisz sobie kupic swoj wlasny pistolet - polecam polski pistolet RAD lub Glock 17
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Piotr K
(master_of_yacht)
Wiking
dron68 napisał:
Nie wiem jak w Oslo ale w Bergen jest kilka strzelnic.Tylko broni ci nie dadza,musisz miec ukonczony kurs(w przypadku pistoletu)Chyba masz znajomego co ma bron,to da ci postrzelac na wlasna odpowiedzialnosc
............nieprawda...........w czasie kursu pozyczaja Ci bron. W cene kursu wchodzi wypozyczenie pistoletu, amunicja I oczywiscie teoria itd. Gdy juz bedziesz mial kurs zaliczony wtedy musisz sobie kupic swoj wlasny pistolet - polecam polski pistolet RAD lub Glock 17
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
wojt-as
(wojt-as)
Wiking
A czy respektują Eurokartę broni? Czyli czy można wjechać z własną bronią? To już pytanie do specjalistów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
wolnystrzelecm
(wolnystrzelecm)
Wiking
Mieszkam w okolicach Bergen i prowadzę zajęcia na strzelnicy. Przed przystąpieniem do zajęć trzeba koniecznie sprawdzić kwalifikacje instruktrora. Strzelanie bojowe to już wyższa półka, jeśli ktoś chce być uczony celności, to tym bardziej u kogoś z wiedzą i doświadczeniem. Ja jestem w trakcie robienia kompleksowych kwalifikacji. Szkolę się po polsku, przez internet w Polskiej Akademii Kultury i Sportu. Zrobiłem tam już kwalifikacje instruktora strzelectwa sportowego i dynamiczno-praktycznego, zacząłem od wyszkolenia strzeleckiego, planuję w najbliższym czasie także bojowe. Wcześniej praktykowałem wiele lat pod okiem doświadczonego trenera, więc mam przygotowanie i uczulam swoich uczniów, żeby zwracali uwagę na kwalifikacje u swoich nauczycieli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok