Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

ogrod - Norwegia

Czytali temat:
renata gustavsen Boguslaw Ryszard Zakrzewski Jan Maryjan mart enty N O Angelika Mojak boj fra oszlo ON Tamten noregg Darek1234 natura Riggman Monia Monia HeadlessAxolotl (2150 niezalogowanych)
51 Postów
renata gustavsen
(ren1706)
Nowicjusz
hej
czy sa tu osoby ktore intresuja sie ogrodnictwem i maja ochote na wymiane doswiadczen ...ja wlasnie przeprowadzilam sie w nowe miejsce gdzie mam duzy ogrod ..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
447 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Nie wiem jak inni ale moim zdaniem w Norwegii nic nie rosnie tak jak by sie chcialo ze wzgledu na zmozone i mala ilosc slonca. Ja tez mam duzy ogrod i co roku w szklarnii mecze sie z ogorkami grutowymi, pomidorami i tutaj najlepiej rosna chwasty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-7  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
natura
(natura)
Wiking
Hei,To mozemy pogadac
Ja sie interesuje,rosnie wszystko co chce,ale dosc wczesno trzeba sie przygotowac z wysiewem.Mieszkam okolo 45km od Oslo w strone Szwecji wiec w zimniejszej czesci,przyznaje ze mogloby byc lepiej z uprawa warzyw.
Nie uznaje opryskow,dla mnie zdrowie jest wazne,korzystam co natura daje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
447 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
niewiem jak ty chcesz sie interesowac ale bez szklarni to tu kiepsko ze wszystkim gdyz zwyczajnie jest zbyt malo dni slonecznych w norwegii, sadze juz ktorys rok z rzedu i np pomidory rosna mi do ok 2 m z sadzonek co kupuje od takiego zaufanego goscia w oslo , staram sie brac wczesne tylko to musze je pozniej lezakowac we wrzesniu na stole bo duzo zielonych jest, jakies rzeczy typu dynia czy arbuz to tez niebardzo bo za zimno. W norwegii rosna jedynie dobrze ziemniaki i chwasty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-11  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
natura
(natura)
Wiking
Tez mam pomidory ze szklarni ktore sam wysiewam i lezakuja sobie jak juz zimne dni przychodza,a reszta warzyw rosnie pod golym niebem razem z chwastami,a co tam... to tez rosliny)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:6  
Odpowiedz   Cytuj
156 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Ogród warto zaplanować jako całość a nie pojedyncze rabatki. Przy wyborze nasadzeń wziąć pod uwagę okoliczny krajobraz, architekturę budynku i warunki siedliskowe no i własne potrzeby i upodobania. Jeśli chce Pani sama zaplanować ogród, może warto poprzeglądać nowoczesne ogrody trawiasto - bylinowe, zobaczyć co rośnie w okolicy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok