Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jak ograniczyć plastik na co dzień - Norwegia

Czytali temat:
iksiński igrek Jan Maryjan Joanna Kuchnicka mart enty Angelika Mojak boj fra oszlo Dominik Sz natura Sarpis Taunus (2211 niezalogowanych)
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Kochani od jakiego czasu zastanawiam się jak mogę ograniczyć plastik w swoim życiu codzienny. Bo niestety prawie wszystkie produkty pakowane są w plastiki jogurty, płyny, makarony.
I tu pytanie jakie macie na to sposoby??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Angela22 napisał:
Kochani od jakiego czasu zastanawiam się jak mogę ograniczyć plastik w swoim życiu codzienny. Bo niestety prawie wszystkie produkty pakowane są w plastiki jogurty, płyny, makarony.
I tu pytanie jakie macie na to sposoby??



Nie .... no poważnie?
Z Metrowską na metry te tematy piszecie czy na sztuki? Za co lepiej płacą?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
angeło i kajo, jedna i ta sama osobo. Najprostszym sposobem ograniczenia plastiku byłoby Twoje zniknięcie z tego forum wreszcie bociku
Sram na Ciebie naturalnym, bezplastikowym gównem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Angela22 napisał:
Kochani od jakiego czasu zastanawiam się jak mogę ograniczyć plastik w swoim życiu codzienny.
I tu pytanie jakie macie na to sposoby??

Jedyne wyjscie to Londyn. Tam sa sklepy do ktorych przychodzisz ze swoimi opakowaniami. Od mydla po makaron. POWODZENIA.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
KajaMetrowska napisał:
Kupować tam gdzie na gotowi kroją mięso czy szynkę aby nie brać 5 plasterków w ogromnym opakowaniu plastikowym. Ja jeszcze kupuje duże jogurty i jak nie zjemy całego to reszta do słoika. Zamiast reklamówek to koszyk na zakupy. Najlepiej wprowadzać po jednej rzeczy do zmiany. I kosz na śmieci z tworzywa wolniej się zapełnia i nie trzeba co chwilę wynosić

geekweek.interia.pl/nauka/news-kolejny-p...adzi-do-,nId,5805629

.....by nie zabrakło ci motywacji i wytrwałości ..... dwa w jednym
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok