Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Co na wypadające włosy - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O iksiński igrek Marta Pasciewska Joanna Kuchnicka mart enty Angelika Mojak boj fra oszlo Karolina Zając Kasia0118 kmg gz Elwi Amanda.F DaveSt MateuszH21 (3059 niezalogowanych)
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Bardzo proszę o poradę, co Wam pomogło na wypadajace włosy....

Mam ten problem i zastanawiam się jak moge sobie pomóc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...nic nie rob!
...twoja alter ego zaraz ci odpowie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Przede wszystkim skonsultuj się z fryzjerem/stylistą. Dopóki nie poznasz źródła wypadania włosów nie będziesz mogła ustalić jakie działania podjąć odpowiednich kroków aby temu przeciwdziałać.
Na rynku jest wiele dobrych produktów ale to, że komuś pomogły to nie znaczy, że i u Ciebie zadziałają.
U mnie pomogly kosmetyki Delpos delpos.pl/ . Nie są tanie ale to dobra specjalistyczna seria kosmetykow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Angela22 napisał:
Bardzo proszę o poradę, co Wam pomogło na wypadajace włosy....
Mam ten problem i zastanawiam się jak moge sobie pomóc.

Było tydzień temu.
Tycholog pomoże.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Marta Pasciewska
(Paciorek)
Wiking
Nie ma złotego środka na wypadanie włosów. Z takich inwazyjnych rzeczy które są w miarę skuteczne jest laserowe uzupełnianie włosów ale jest drogie i nie wiem do końca czy o to chodziło. Tak na szybko to nie będę oryginalna ale ważna jest przede wszystkim odpowiednia:
- pielęgnacja skóry(dobry szampon, nie wysuszanie jej np. często używaną suszarką, nie wcieranie ręcznikiem włosów mocno aby je osuszyć etc.)
- dieta, to co jemy tez ma ogromny wpływ na włosy. z tych najważniejszych związków to biotyna (tutaj badania na ten temat i jej źródła: vitapedia.pl/biotyna )
W dużym skrócie zaczęłabym od pielęgnacji i diety i jeśli po jakimś czasie nie będzie efektów to dopiero zaczęłabym szukać bardziej inwazyjnych środków.

Biotyna (witamina B7) Biotyna jest nazywana witaminą H lub witaminą B7 i należy do witamin rozpuszczalnych w wodzie. Mówi się, że wpływa korzystnie na wygląd skóry i włosów. Sprawdziliśmy, czy jest tak ... vitapedia.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok