Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Bluza w prezencie na mikołajki - Norwegia

Czytali temat:
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
A nie lepiej stworzyć coś samemu? Wtedy będzie oryginalne i bliscy będą mieli pewność, że włożyłaś w to trochę pracy, a nie po prostu zamówiłaś w sklepie. Bluzę z własnym nadrukiem możesz zamówić w jakimś polskim sklepie i po prostu wysłać zamówienie na adres obdarowanego. Unikniesz problemów z przepakowywaniem i dodatkowej opłaty za przesyłkę. Mogę ci nawet wskazać konkretny sklep gdzie takie mają: selino.pl/zaprojektuj-koszulke-lub-bluze...asnym-nadrukiem.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty

(HanslubMosze)
Stały Bywalec
Angela22 napisał:
A nie lepiej stworzyć coś samemu? Wtedy będzie oryginalne i bliscy będą mieli pewność, że włożyłaś w to trochę pracy, a nie po prostu zamówiłaś w sklepie. Bluzę z własnym nadrukiem możesz zamówić w jakimś polskim sklepie i po prostu wysłać zamówienie na adres obdarowanego. Unikniesz problemów z przepakowywaniem i dodatkowej opłaty za przesyłkę. Mogę ci nawet wskazać konkretny sklep gdzie takie mają: selino.pl/zaprojektuj-koszulke-lub-bluze...asnym-nadrukiem.html

"stworz" szsnastolatkowi bluze z napisem np."mam glupia ciotke w Norwegii"
zapewne bedzie to jego ulubiony stroj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
truskawa29 truskawa
(truskawa29)
Wiking
Może warto młodemu zamówić coś z polskiego sklepu - płacisz przelewem, przesyłka z dostawą do domu i tyle. Sprawdź wszystkie sieciówki, przejrzyj bardziej modne rzeczy. Może warto mu kupić jakiś gadżet do telefonu. Daj trochę więcej info o nim samym, może wspólnie wymyślimy coś bardziej wyjątkowego niż bluza Odnośnie samych ciuchów to może cupsell? Z polskich sklepów internetowych to ma chyba najbardziej ciekawą ofertę bluz z śmiesznymi nadrukami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zdzisiek2
(zdzisiek2)
Wiking
Widziałem takie bluzy na 3dychy.pl
Bluzy są z kapturem i mają spory wybór nadruków.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok