Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

8 Postów

()
Wiking
ø
Zgłoś wpis
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Jak na tym forum jest z kultura i ze tak powiem srodkami wyrazu kazdy widzi. Ale pewne granice jednak byc powinny, a one w ty watka zostaly ewidentnie przekroczone. I to dwukrotnie.

Rozumiem ze temat jest goracy i osoby sympatyzujace z prawica nie bardzo wiedza jak temat ugryzc... Wiadomo bylo do tej Pory, ze wszystko co z prawej strony sceny politycznej jest jedynie sluszne i nalezy krwia wlasna tego bronic... Wiadomo tez, ze wystarczy aby pradziadek czyjegos wojka ciotecznego zony mial zydowsko brzmiace nazwisko, a juz cala rodzina jest skalana, zazydzona, a zyda nalezy tepic...

A tu nagle zona Prezydenta Opatrznosciowego z namaszczenia samego Jaroslawa, okazuje sie corka rodowitego zyda, ktory jeszcze osmiela sie pisac prawde o Pogromie kieleckim...

CO ROBIC???!!!
ATAKOWAC ZYDA CZY BRONIC BENIAMINKA WIELKIEGO JAROSLAWA???!!!


Jezusie, Maryjo i Swiety Ojcze Dyrektorze dopomozcie, podpowiedzcie... Sytuacja niemal jak z Jezusem, ktory niby Nasz Zbawiciel... ale jednak zyd, a nawet Zyd...

Moze by tak napisac, ze cos takiego jak miasto Kielce nie istnieje i nigdy nie istnialo?
Co robic...

Nie dziwie sie wiec, ze emocje eksplodowaly. Ale podawanie przez kogos publicznie na forum cudzych danych personalnych z wyrazna sygestia aby kazdy kto moze wykozystal te wiedze w niegodny sposob...
Podobnie i w druga strone... Pogrozki Nordmana byly daleko nie na miejscu. Mam wrazenie ze nie wiele brakowalo, aby Nordman zaczal wypisywac o Ruskich ktorych zaraz do co niektorych wysle, aby im myslenie naprostowali. I nie wiadomo czy Panu Nordmanowi zaproponowac aby zalozyl sobie wlasne forum i zostal na nim adminem, czy moze zacytowac stare polskie przyslowie
"Nie strasz, nie strasz, bo sie zesrasz"
Zgłoś wpis
12 Posty
Pol Man
(Norgesmann)
Wiking
czesio2008 napisał:
to straszna swinia Norgesmann ,napisal dwa posty w jednym mu Cysiek pomog jak umial a w drugim grozi dzieciom Cyski i posuwa sie do szantarzu.Odwdzieczyl sie za pomoc jak komunisci z BV albo jak Ruscy za pomoc i schronienie w podziece wymordowli cala rodzine i zagarneli majatek .Przeciez to jest sprawa dla prokuratora w Norwewgii.
co na to Gabriel ? Pewnie zapomnial ze jak pisze jednego posta i sie wyloguje po to zeby zaraz napisac nastepnego z innego konta to wiadomo kto pisze ,zwlaszcza ze ma swoj styl.

Fullkaso, a od kiedy to prawdziwy "czesio" lub każdy inny z tego forum wie iż "pomogłeś" komukolwiek, a tym bardziej niejakiemu "norgesman-owi".
Ja osobiście takiego zdarzenia nie pamiętam, może jak to mawia jasta za dużo dzisiaj wypiłeś ciepłej wódki.
Zgłoś wpis
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Norgesmann napisał:
WujekJanek napisał:"Nie strasz, nie strasz, bo sie zesrasz"
Nie straszę, a tym bardziej nie zesram się, jak na razie.nie ma takiej podstawy.
Jak widzę, to na ta chwilę, tj. 0:49- 15-06-2015
Niejaki "wrzeszczot" vel "fullkasko" i takie tam inne awatary nie zlikwidował danych osobowych które zamieścił.
Mało tego zaczął się nieudolnie podszywać po znane postacie na MN.
Dlatego informuję uczciwie, że jeżeli do godziny 07:00 dnia 15-06-2015. nie skasuje zamieszczonych danych osobowych w swoim poście.
To ja osobiście bez żadnych skrupułów odblokuję "GWIAZDKI" mnie to osobiście " rybka"


O i to jest spokojne i merytoryczne.
A co do tresci merytorycznych jak najbardziej sie zgadzam...
Co do tego "cytatu" to troszke traci po wyrwaniu z calej wypowiedzi, ale... nie wazne.

Nawiasem i przy okazji, ktos tam wyzej (chyba Czesi)o boleje nad tym ze Norgesman grozi Cysiowej rodzinie i dzieciom... Szczerze mowiac nic takiego nie widzialem aby grozil dzieciom... Pisze tylko, ze po opublikowaniu numeru kontaktowego do Cyska, zona i dzieci beda do niego dzwonic w dzien i w nocy.

Ciekawa wiec rzecz...
Jesli zona i dzieci maja wydzwaniac w dzien i w nocy to znaczy...
A jesli beda to mogly zrobic dopiero wtedy, gdy ktos w necie ujawni numer komorki do tatusia...
Ciekawa rzecz, czyzby nasz Cysio taki obronca wartosci katolickich, i modelu prawdziwie polskiej rodziny...
Ciekawa rzecz...
Czyzby racje mial Marszalek Pilsudski mowiac, ze "ci, ktorzy wartosci maja wciaz na ustach, maja je zazwyczaj i w pobliskiej dupie"

Ale ja tam nic nie wiem, tak sobie tylko gdybam.
Zgłoś wpis
12 Posty
Pol Man
(Norgesmann)
Wiking
WujekJanek napisał:
Pisze tylko, ze po opublikowaniu numeru kontaktowego do Cyska, zona i dzieci beda do niego dzwonic w dzien i w nocy.
Ciekawa wiec rzecz...

Dobre, rozśmieszyłeś mnie na dobranoc, jednak ponadto, to nic do śmiechu, a może trochę do płaczu, zwłaszcza jak małe dzieci, mogą poczuć się pokrzywdzone przez durnego ojca.

Jednak ja to olewam, tak jak olano mojego dobrego znajomego na tym forum.
Pomimo tego iż kij ma zawsze dwa końce, to tym razem, ja sam postaram się w zastępstwie, trochę nim po wywijać.
Może aż tak nie ucierpię od tego wywijania, znajomy natomiast i tak dostał już za dużo jak na swoje domniemane "przewinienia" na tym forum.
Zgłoś wpis
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
No dobra, trzeba isc spac, zeby jutro rano (w zasadzie dzis rano) wziasc kajecik, olowek i zalogowac sie tu...
Zgłoś wpis
12 Posty
Pol Man
(Norgesmann)
Wiking
WujekJanek napisał:
No dobra, trzeba isc spac, zeby jutro rano (w zasadzie dzis rano) wziasc kajecik, olowek i zalogowac sie tu... Spokojnych snów, bez udziału tego forum.
Ja jeszcze, trochę pobędę, wszak nam "dniówkę" do szóstej rano, taka "praca na awariach".
Zgłoś wpis
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
napisał:
WujekJanek napisał:
No dobra, trzeba isc spac, zeby jutro rano (w zasadzie dzis rano) wziasc kajecik, olowek i zalogowac sie tu... Spokojnych snów, bez udziału tego forum.
Ja jeszcze, trochę pobędę, wszak nam "dniówkę" do szóstej rano, taka "praca na awariach".


No ja jescze tez musze... Ktos ma mi przyslac meila na ktorego drastycznie pilnie czekam i ma to zrobic zaraz po 8 rano, jak tylko przyjdzie do pracy. Tylko ze jego 8rano to nasza 3cia w nocy
Zgłoś wpis
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
To że teść Prezydenta z nadania PiS jest żydem i ma na stanie skrajnie antypolskie utwory nie powinno nikogo dziwić zważywszy kiedy kartofle sprawowali oficjalną władzę to z ich woli Marszałkiem Sejmu był Ludwik Dornbaum, żyd z dziada pradziada
Trzeci bliźniak jak o nim mawiano
Zgłoś wpis
22 Posty

()
Wiking
l
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok