Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

lk - Norwegia

Czytali temat:
(3135 niezalogowanych)
9 Postów

(snake)
Wiking
nm
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
ales ty wymagajacy poslizgac sie chce i od razu z dziewczyna tylko kazdy by tak chcial,no...

a tak bardziej powaznie, to czasem co niektorzy tu jezdza, jak na przyklad piszacy tu i teraz... tylko wiesz, powyzej pasa to mi brakuje a ponizej to zas za duzo
niemniej jesli odpowiada ci towarzystwo niekoniecznie tylko damskie to mozemy sie zmowic kiedys, na narty oczywiscie, bez skojarzen dziwnych prosze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
ulv72 napisał:
ales ty wymagajacy poslizgac sie chce i od razu z dziewczyna tylko kazdy by tak chcial,no...

a tak bardziej powaznie, to czasem co niektorzy tu jezdza, jak na przyklad piszacy tu i teraz... tylko wiesz, powyzej pasa to mi brakuje a ponizej to zas za duzo
niemniej jesli odpowiada ci towarzystwo niekoniecznie tylko damskie to mozemy sie zmowic kiedys, na narty oczywiscie, bez skojarzen dziwnych prosze


A to panie moderatorze, to sie nazywa fachowo ( czyli według specjalistów public relation PR) ocieplanie wizerunku Potocznie to nazywa sie inaczej, ale nie powiem bo mi IP zablokują
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
ocieplanie wizerunku powiadasz.... a kto powiedzial, ze mnie zalezy aby byc lubianym ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(cyganka)
Wiking
Spedziłam dzisiaj dzień bardzo aktywnie, bo zjeżdzałam sobie z malych górek na nartach, a włąsciwie to chyba więcej zjeżdżałam na pupie , ale bylo fajnie !!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bumell)
Wiking
Czyżbym został zablokowany?,bo też chciałbym się dołączyć na Tryvan jest nie zle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bumell)
Wiking
nie bujcie się mnie już,a może jakaś wyprawa dalej.
Najlepsze miejsca to: Hemsedal,norefjell,Blefiell ,Okolice Lillehamer
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
piotr kasprzak
(traveleroslo)
Początkujący
my wieksza grupa jutro ruszamy do Hafjell lub Trysil ... decyzja do konca nie zostala podjeta... zdecydujemy w czasie jazdy
wiec jesli ktos bedzie udawal sie w tym kierunku to dajcie znac ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
bumell napisał:
nie bujcie się mnie już,a może jakaś wyprawa dalej.
Najlepsze miejsca to: Hemsedal,norefjell,Blefiell ,Okolice Lillehamer


Nauczysz mnie jeździć na snowboardzie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bumell)
Wiking
Oj i nie tylko.Nie jestem instruktorem,i na desce nie jezdziłem ale na deskach całkiem całkiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok