Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(3107 niezalogowanych)
1 Post

(Hilton)
Wiking
co do tych nart to sie zgadamy bumell.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bumell)
Wiking
UUUUUUU,yes,jes,ja.
No spokojnie bumel - bo się znów podniecisz i wszystko zepsujesz.

Trzymam za słowo.
Będzie fajnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
To i ja się dołączę.
Jakby ktoś się wybierał z okolic Skien/Porsgrunn w weekend na stok, a nie miałby nic przeciwko mojemu towarzystwu to proszę o info na Priwa.
(jakby ktoś chciał dowiedzieć się podstaw jazdy na snowboard to mogę paru rad na temat podstaw udzielić/pokazać)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(snake)
Wiking
a moze jakis kontakt panie moderatorze..he he
jestem czesto na tryvann..pozdr...
i bez dziwnych skojarzen ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
A propos snowboard, znalazlem tu na forum film. Szalency, ale jestem pod wrazeniem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Kowalski, dlaczego teraz dales do awatara obrazek z podrecznika do psychologii??



Ogólnie chodzi o to co widzisz,przewaznie widza kielich, a sa to dwie twarze zwrocone do siebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
Hilton napisał:
Kowalski, dlaczego teraz dales do awatara obrazek z podrecznika do psychologii??



Ogólnie chodzi o to co widzisz,przewaznie widza kielich, a sa to dwie twarze zwrocone do siebie.


Kazdy widzi to co chce... A Ty nie badz taka madra, bo to jest i kielich i dwie twarze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
david. napisał:
a moze jakis kontakt panie moderatorze..he he
jestem czesto na tryvann..pozdr...
i bez dziwnych skojarzen ...


kontakt na priv, no problem ... i jezdzimyyyy.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Kowalski10 napisał:
Hilton napisał:
Kowalski, dlaczego teraz dales do awatara obrazek z podrecznika do psychologii??



Ogólnie chodzi o to co widzisz,przewaznie widza kielich, a sa to dwie twarze zwrocone do siebie.


Kazdy widzi to co chce... A Ty nie badz taka madra, bo to jest i kielich i dwie twarze


Chciałes przez to dac znac ze zapraszasz na impreze z alkoholem??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(cyganka)
Wiking
Hilton napisał:
Kowalski, dlaczego teraz dales do awatara obrazek z podrecznika do psychologii??



Ogólnie chodzi o to co widzisz,przewaznie widza kielich, a sa to dwie twarze zwrocone do siebie.


A ja patrzę we wszystkie strony świata, ale jakoś nie widzę żadnych twarzy? Jest jakiś inny oprócz mądrości sposób na to, zeby się dopatrzeć ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok