Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(3132 niezalogowanych)
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Hilton napisał:
Zuzu napisał:
jakby nie było wszyscy się rozpisują na temat. ehhh Czy wy postawiliście sobie za cel posiadanie największej liczby postów na forum?!? Wysłanie wiadomości na priv jest aż tak skomplikowane czy chęć pokazania (s)SIĘ jest bardziej "kul"???

Mam pytanko czy ktoś może podrzucić krótkie info na temat stoków w okolicach telemark, bo to co znajduje na necie jakoś mi mało mówi.


Zuzu, ja jak najbardziej dąze do tego zeby miec duzo postów. Jestem na forum juz rok i gdybym nie skasowala swojego profilu 3 razy, to mialabym tych postów ponad 1500. tak wiec jak widzisz zalezy mi na tym bardzo

Nie jest twoją sprawą kto, kiedy i z kim bedzie wysyłał wiadomosci na priva, a kto chce pisac na forum.


Wiadomości na priva, nic mnie nie interesują, więc o co kaman?
Nikt nie chce wertować kilkunastu stron danego tematu żeby znaleźć kilka odpowiedzi na zadane pytanie?
(a najbardziej cierpi z tego powodu moja myszka i scroll)
Wiem że 90% internetu to śmieci ale czy my musimy robić tu przykład? (sam sie przyczyniam właśnie odpisując nie na temat SIC!!!)
Forum to nie komunikator typu GG. (Przynajmniej dla mnie)

Nawet nie łudzę sie tym że ktoś zrozumie mojego post-a i weźmie go sobie do serca.
Zaraz dostane odp. jacy to niektórzy "premium member" są wspaniali i wszystko im wolno, a zostanę zbesztany (wraz z rodzina do dziesiątego pokolenie wstecz i przeklęty na dwa następne i w ogóle jestem be.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
piotr kasprzak
(traveleroslo)
Początkujący
tak dokladnie to lezy w woli MODERATORA ktory zezwala na spamowanie albo i nie a to forum jest najbardziej spamerskim jakie znam i dlatego ciezko znalzc jest tu jakis ciekawy watek ale czasem czyta sie przyjemnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bumell)
Wiking
Zuzu,Ty jesteś sympatyczny,umówiłbym się z tobą na narty ale jest jakieś 140 odemnie,choć bardzo lubię okolice Skien.Jest tam konkretny stoczek koło Lunde jak wybadałem na mapie,ale to kawałek od ciebie.Ale tak przy okazji to ja też chciałem zaliczyć jeszcze posta,mienowicie chciałem o koledze Kowalskim ,że dobrze sie stało ,że zmienił to swoje zdjęcie bo byłem o niego zazdrosny,jest bowiem przystojniejszy odemnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
bumell napisał:
Zuzu,Ty jesteś sympatyczny,umówiłbym się z tobą na narty ale jest jakieś 140 odemnie,choć bardzo lubię okolice Skien.Jest tam konkretny stoczek koło Lunde jak wybadałem na mapie,ale to kawałek od ciebie.Ale tak przy okazji to ja też chciałem zaliczyć jeszcze posta,mienowicie chciałem o koledze Kowalskim ,że dobrze sie stało ,że zmienił to swoje zdjęcie bo byłem o niego zazdrosny,jest bowiem przystojniejszy odemnie.

Bumell, jeszcze troche to i nazwisko zmienie, a Ty jak ch..j zostaniesz z tym "Kowalskim"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
bumell napisał:
Zuzu,Ty jesteś sympatyczny,umówiłbym się z tobą na narty ale jest jakieś 140 odemnie,choć bardzo lubię okolice Skien.Jest tam konkretny stoczek koło Lunde jak wybadałem na mapie,ale to kawałek od ciebie.Ale tak przy okazji to ja też chciałem zaliczyć jeszcze posta,mienowicie chciałem o koledze Kowalskim ,że dobrze sie stało ,że zmienił to swoje zdjęcie bo byłem o niego zazdrosny,jest bowiem przystojniejszy odemnie.

Lunde powiadasz, jak będę miał okazje to sie tam wybiorę. Narazie jestem uziemiony bo autko musiałem do PL zaprowadzić (polskie blachy) a norweskiego sie nie dorobiłem puki co.

Całe szczęście za dwa tygodnie uderzam na tydzień na Słowację poszaleć na desce. (góra chopok jak ktoś był tam to może podrzuci jak tam jest?)
Jeśli ktoś w tym czasie ma wolne w PL to mogę zabrać 1-3 osoby start z okolic Łodzi.


ktoś mnie polubił na tym forum? szkoda że to facet akurat

nie musicie sie chłopaki spierać kto jest przystojniejszy. Mój uśmiech (patrz avatar) i tak zniewala wszystkie niewiasty, nawet AXE sie chowa

P.S. kto mi zabrał jeden oklask(łobuzy), a była taka fajna okrągła liczba +6
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bumell)
Wiking
Przed chwilą go dałem kowalskiemu za sportowego ducha,bo lubię ludzi którzy coś nadają o sporcie.Zazdroszczę,że jedziesz na słowację.Ja w ostatnie święta byłem tam u nas na południu tzn w Krynicy w hotelu Orlik -(nie polecam) i zaraz potem ocieplenie i nie było na czym jezdzić na Jaworzynie i mósiałem sie przemieszczać do Zakopanego przez Słowację.A na Słowacji jazda na całego.Nie pamiętam tej nazwy teraz ale to jest nie daleko granicy polskiej w stronę Zakopanego,tam są krzesełka i ponad 1,5km stoki.A ja zostałem w końcu w Małym cichym bo na Kasprowym wyciągi były nie czynne.
To nie połam deski zuzu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bumell)
Wiking
Kolegowalski no właśnie obudziła się we mnie sympatia do cię ,dlaczego chcesz zmieniać całe nazwisko?Nie zmieniaj.Kowalski it ok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
bumell napisał:
Przed chwilą go dałem kowalskiemu za sportowego ducha,bo lubię ludzi którzy coś nadają o sporcie.Zazdroszczę,że jedziesz na słowację.Ja w ostatnie święta byłem tam u nas na południu tzn w Krynicy w hotelu Orlik -(nie polecam) i zaraz potem ocieplenie i nie było na czym jezdzić na Jaworzynie i mósiałem sie przemieszczać do Zakopanego przez Słowację.A na Słowacji jazda na całego.Nie pamiętam tej nazwy teraz ale to jest nie daleko granicy polskiej w stronę Zakopanego,tam są krzesełka i ponad 1,5km stoki.A ja zostałem w końcu w Małym cichym bo na Kasprowym wyciągi były nie czynne.
To nie połam deski zuzu.


Bumell dzieki. Widze, ze moge na Ciebie liczyc. Wstawilbys TAM lepiej jakas wiadomosc, bo jeszcze wyjde na idiote, ze sam dla siebie zalozylem ten watek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bumell)
Wiking
Kurcze pomysłów to ja ma kilka.A nowe wątki trzeba zakładać chociażby po to aby pobijać rekordy w ilości odwiedzających.Teraz pomysłypotykamy się na skokach w marcu na Holmenkollen i obstawiamy na której pozycji wyląduje Małysz,ten który trafił zaprasza wszystkich którym nie udało sie trafić na....no właśnie na co?jeśli skoki będą w sobotę czy niedzielę.No to może bieg do punktu B z punktu A po zamarzniętym fiordzie.Ty jako faworyt,gjovi i Hilton i ty niby masz największe szanse a tu właśnie ty jako najcięższy możesz wpaść pierwszy do przerębla,ale możesz być pewien że helikopter przyleci do 4 minut- sprawdzałem.Acha lub możesz zrobić konkurs ,zadajesz pytania o tematyce sportowej np. kto pierwszy wynalazł narty i ten kto pierwszy odpowie że norwedzy to dajesz mu poklask.Buziaki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok