Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(3133 niezalogowanych)
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
cyganka napisał:
Hilton napisał:
Kowalski, dlaczego teraz dales do awatara obrazek z podrecznika do psychologii??



Ogólnie chodzi o to co widzisz,przewaznie widza kielich, a sa to dwie twarze zwrocone do siebie.


A ja patrzę we wszystkie strony świata, ale jakoś nie widzę żadnych twarzy? Jest jakiś inny oprócz mądrości sposób na to, zeby się dopatrzeć ?


...sercem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
cyganeczko nie twarze jako takie...a jedynie ich profile zerknij jeszcze raz, zobaczysz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(cyganka)
Wiking
ulv72 napisał:
cyganeczko nie twarze jako takie...a jedynie ich profile zerknij jeszcze raz, zobaczysz

No powiedzmy ,że coś już widzę..............
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
cyganka napisał:
Hilton napisał:
Kowalski, dlaczego teraz dales do awatara obrazek z podrecznika do psychologii??



Ogólnie chodzi o to co widzisz,przewaznie widza kielich, a sa to dwie twarze zwrocone do siebie.


A ja patrzę we wszystkie strony świata, ale jakoś nie widzę żadnych twarzy? Jest jakiś inny oprócz mądrości sposób na to, zeby się dopatrzeć ?


a Ksiezyc, ktory masz: ma sie ku pelni, czy ku nowiu???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(cyganka)
Wiking
Kowalski10 napisał:
cyganka napisał:
Hilton napisał:
Kowalski, dlaczego teraz dales do awatara obrazek z podrecznika do psychologii??



Ogólnie chodzi o to co widzisz,przewaznie widza kielich, a sa to dwie twarze zwrocone do siebie.


A ja patrzę we wszystkie strony świata, ale jakoś nie widzę żadnych twarzy? Jest jakiś inny oprócz mądrości sposób na to, zeby się dopatrzeć ?


a Ksiezyc, ktory masz: ma sie ku pelni, czy ku nowiu???


Nadchodzi, nadchodzi pełnia......... Tak długo to trwalo, bo musialam sprawdzić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
cyganka napisał:
Kowalski10 napisał:
cyganka napisał:
Hilton napisał:
Kowalski, dlaczego teraz dales do awatara obrazek z podrecznika do psychologii??



Ogólnie chodzi o to co widzisz,przewaznie widza kielich, a sa to dwie twarze zwrocone do siebie.


A ja patrzę we wszystkie strony świata, ale jakoś nie widzę żadnych twarzy? Jest jakiś inny oprócz mądrości sposób na to, zeby się dopatrzeć ?


a Ksiezyc, ktory masz: ma sie ku pelni, czy ku nowiu???


Nadchodzi, nadchodzi pełnia......... Tak długo to trwalo, bo musialam sprawdzić


Ja tez w miedzyczasie sprawdzilem, zeby mnie ktos nie zaskoczyl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
Hilton napisał:
Kowalski10 napisał:
Hilton napisał:
Kowalski, dlaczego teraz dales do awatara obrazek z podrecznika do psychologii??



Ogólnie chodzi o to co widzisz,przewaznie widza kielich, a sa to dwie twarze zwrocone do siebie.


Kazdy widzi to co chce... A Ty nie badz taka madra, bo to jest i kielich i dwie twarze


Chciałes przez to dac znac ze zapraszasz na impreze z alkoholem??


Noo, cos w tym kierunku...
Chcialem przez to powiedziec, ze w ten weekend nie moge
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
jakby nie było wszyscy się rozpisują na temat. ehhh Czy wy postawiliście sobie za cel posiadanie największej liczby postów na forum?!? Wysłanie wiadomości na priv jest aż tak skomplikowane czy chęć pokazania (s)SIĘ jest bardziej "kul"???

Mam pytanko czy ktoś może podrzucić krótkie info na temat stoków w okolicach telemark, bo to co znajduje na necie jakoś mi mało mówi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
Zuzu napisał:
jakby nie było wszyscy się rozpisują na temat. ehhh Czy wy postawiliście sobie za cel posiadanie największej liczby postów na forum?!? Wysłanie wiadomości na priv jest aż tak skomplikowane czy chęć pokazania (s)SIĘ jest bardziej "kul"???

Mam pytanko czy ktoś może podrzucić krótkie info na temat stoków w okolicach telemark, bo to co znajduje na necie jakoś mi mało mówi.


nie wiem jak inni, ale mnie przeraza, ze to juz prawie 400 postow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Zuzu napisał:
jakby nie było wszyscy się rozpisują na temat. ehhh Czy wy postawiliście sobie za cel posiadanie największej liczby postów na forum?!? Wysłanie wiadomości na priv jest aż tak skomplikowane czy chęć pokazania (s)SIĘ jest bardziej "kul"???

Mam pytanko czy ktoś może podrzucić krótkie info na temat stoków w okolicach telemark, bo to co znajduje na necie jakoś mi mało mówi.


Zuzu, ja jak najbardziej dąze do tego zeby miec duzo postów. Jestem na forum juz rok i gdybym nie skasowala swojego profilu 3 razy, to mialabym tych postów ponad 1500. tak wiec jak widzisz zalezy mi na tym bardzo

Nie jest twoją sprawą kto, kiedy i z kim bedzie wysyłał wiadomosci na priva, a kto chce pisac na forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok