Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

20 Postów
Marek P
(pikolak)
Wiking
Uruchomiłem grupę. Myślę że w ten sposób lepiej i bardziej selektywnie będą trafiać tematy dotyczące wspinaczki i sportów outdoorowych wszelakich. Zachęcam żeby się wpisać na listę którą podałem powyżej. W ten sposób szybciej trafi to wszystkich wiadomość. Jak będzie nas więcej to jest większe prawdopodobieństwo że w końcu uda się nam odpalić jakieś spotkanie i będzie jakaś grupa. Po tym już powinno to jakoś lecieć.
My byliśmy z Pawłem w Tokerud żeby zobaczyć jak tam jest no i jest całkiem przyjemnie na bouldering.
Tak więc wpisujcie się na listę albo możecie do mnie bezpośrednio wiadomość wysłać to wciągnę do grupy.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Spoko Dobry pomysł
Ja już dopisany. Mam nadzieję, ze w ten weekend mi nic nie wyskoczy z pracą i dołączę do Was. Obyście byli wyrozumiali dla robiących "piątki z plusem"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Jacyś chętni na jutro ok 14 na wspin w okolicach Hauktjern?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Paweł Mroziński
(Mroziak)
Nowicjusz
Tokerud świetny, tylko trzeba mieć materace.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(JustynaKitala)
Wiking
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Pozdrowienia ze Spitsbergenu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Pozdrowienia ze Spitsbergenu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(JustynaKitala)
Wiking
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
Damian Pora
(DamianPora)
Początkujący
Hej właśnie trafiłem na to forum i pozdrawiam wszystkich obecnych,

mieszkam w Bærum kommune na Sandvice, chętnie dołączę się do jakiś akcji turystyczno-wspinaczkowych, również chętnie nauczę się wspinaczki w skałach sprzęt mam niestety niekoniecznie sportowy tylko przeznaczony do pracy na wysokości ale coś się wybierze najwyżej skompletuje w późniejszym czasie

Jeżeli ktoś także miałby ochotę to mogę kogoś pouczyć żeglować lub zwyczajnie popływać po Oslo fjordzie to zapraszam, ponieważ mam dostęp do żaglówki no i jestem młodszym instruktorem żeglarstwa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Andrzej Filip
(Lach1)
Wiking
Cześć Damian

Jeżeli masz jutro czas możemy się wybrać powspinać (jeżeli chodzi o sprzęt to potrzebujesz uprząz i buty resztę mam) lub pożeglować ja mam patent żeglarza.
Pozdrawiam Andrzej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok