Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

72 Posty
Damian Pora
(DamianPora)
Początkujący
jestem otwarty na każdy rodzaj aktywności rowery kajaki piesze wycieczki okolice Akershus i Oslo chyba że uda się zorganizować jakiś transport to i chętnie gdzieś dalej.

Swoją drogą moglibyśmy zmienić nazwę forum na "Det finnes ikke dårlig vær, bare dårlige klær"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
K. W.
(kasiaww)
Nowicjusz
Pasuje mi każdy piątek i sobota :] co do celu wędrówki jak na razie nie mam żadnych propozycji z okolic Oslo, ale poszukam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Poszukaj tutaj i daj znać.
Jak wrócę ze Spitsbergenu to chętnie się przejdę.
ut.no/tur/2.8682/
b]kasiaww napisał:[/b]
Pasuje mi każdy piątek i sobota :] co do celu wędrówki jak na razie nie mam żadnych propozycji z okolic Oslo, ale poszukam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
Damian Pora
(DamianPora)
Początkujący
Myślę nad wycieczką rowerową z Sandviki na Holmenkollen bo muszę się tam nieco pokręcić i może zajrzałbym też do tamtejszego parku linowego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Ja mieszkam na Holmenkollen i prawie codziennie wracam rowerem po pracy
tą trasą do Frognesetern i dalej na sommer park. Polecam pojechać potem lasami na Tryvan
i Maridalsvann.
DamianPora napisał:
Myślę nad wycieczką rowerową z Sandviki na Holmenkollen bo muszę się tam nieco pokręcić i może zajrzałbym też do tamtejszego parku linowego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów

(pablo11)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Michał Zyborowicz
(MichalZyborowicz)
Wiking
Ktoś chętny na baldy w plenerze? Mam 2 crash pady. Ew. Lina ale ze szpeju mam tylko uprząż poziom nie istotny byle się powspinać;D OSLO
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(LuSii)
Stały Bywalec
Dzień dobry wszystkim ))
ja identycznie jak "kasiaww" bardziej chętna jestem na piesze wyprawy a najlepiej iść w góre aż po same chmury bo ze wspinaczki mogę jedynie Chłopacy za Was kciuki trzymać i życzyć powodzenia
Czy ktoś może podpowiedzieć gdzie jest najbliższy dwutysięcznik zaczynając wyprawe od Oslo , albo jak z Oslo bez auta , ale ze zdrowymi nogami dostać się na Kjerag ?









Tenzing Norgay - "Każdy ma swój Everest"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
Damian Pora
(DamianPora)
Początkujący
Galdhøpiggen i Fannaråki to chyba jedyne co mają powyżej 2000 m ale mogę się mylić oba są w okolicach Jotunheim z Oslo z buta to ładny kawałek ale jeśli udało by się zorganizować jakiś transport to może i ja bym się pokusił

ale wydaje mi się też w okolicach polowy wrzesnia zamykają tam drogi na zimę

nie no pomylilem się znalazłem jeszcze ze 3 powyzej 2000
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(LuSii)
Stały Bywalec
hehhehe ... uściślam zatem !! zdrowe nogi + istniejący inny niż bilen transport (pociąg , dorożka , autokar , samolot niestety mam w remoncie więc odpada
Pokusiłabym się na ten Galdhøpiggen !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok